bugün

yurdum gençliğinin tam manasıyla .minakoyan şehir efsaneleri yüzünden gösterilmek zorunda kalınan çabadır efenim. hani duşta sabuna basıp düşmekten korkulduğundan değil, düştükten sonra sabunun bir yerlere kaçma ihtimalinden kaynaklanır. özellikle yüzü sabunladıktan sonra maksimum seviyeye çıkan tedirginlik ister istemez bu çabayı da tetiklemektedir. sabunu koyacağınız yeri el yordamıyla bulup koyduktan sonra bir de güvenlik için şöyle üzerinden hafifçe dokunulur hala orda mı aceba? diye. hafifçe dokunulmasının sebebi ise tahmin edeceğiniz üzre, hazır yerine koymuşken dokunup yere düşürmemektir. bu ve buna benzer şehir efsaneleri üretip, huzurumuzu kaçıranlar! size sesleniyorum; .minizakoyyim!
yere düşen sabunu almak kadar tehlikelisi var mı yaa, cinsiyetinden olursun hiç anlamazsın.

--spoiler--
ulan gidiyoduk, köpüklü köpüklü iyi mi?
--spoiler--
Sıvı sabun kullanmakla aşılabilecek sorundur.
sirque du soleil gösterilerine taş çıkartır.
sabunu habire düşüren sevgili dangalak yazar;

sen bu satırları okurken aslında çoktaaaaan duş jeli denen şey icat edilmiş bulunmakta. eğer sabunu kontrol etmekte zorlanıyorsan duş jelini denemelisin...

çevre dostu yeşil motorun squee

salyalarımla...
duş jeli diye bir şey olduğundan gösterilmemesi gerekebilecek çaba.
amerikan hapishane dizilerinde had safhada olan bir çabadır.
duş jeli,şampuan gibi şeylerdense bildiğimiz yeşil katı sabunun çok daha doğal olduğunu düşünen kişilerin gösterdiği çabadır.

Tabi tek başınayken eğilmek neden tedirgin hissettirir bilemiyorum.Duşta başka birisi varsa vardır.
güncel Önemli Başlıklar