bugün

turkiye den dunyaya cıkıslara yasak konulması vakası.

turkiye den dunyaya erismek, cocukların ahlak ve benzeri yapılarını bozabilecegi icin yasaklanır. cunku ucu acık bir madde var yasalarımızda. kotu seyler yasaklanır deyip, neyin kotu oldugunu anlatmayan*.hem turkiye den cıkamayınca evrime olan inancımız falan azalır, hepimiz 14unde evleniriz her aile 5 cocuk yapar.

hem ben artık buna hazırım. 4 tane atesli hatun buldum. gecircem carsafı bakacagım keyfime. bence sizde hazırlanın.

ayrıca ickiler daha ucuz olacak. rusya dan kacak votka, kendi mahzenlerimizde sarap, votka, likör hazırlarız. tekelden daha ucuza gelir.

ya da kuba ya multeci olarak basvururuz. o da iyi bir secenek. ama sonra vatan haini ilan edilirseniz bana darılmaca yok. bak aklıma ne geldi.
aslen insan hakları kanunlarına uymayan yaptırımlardan biridir. zira düşünce ve ifade özgürlüğünü baskı altına almaktadır. uğraşabilecek insanların yüce devletimizi vakit kaybetmeden avrupa insan hakları mahkemesine şikayet etmesiyle bu cahil zihniyete güzel tazminat ödetebileceği olasıdır.