bugün

evet efendim...

çoğu kişinin batıl inanç zannedeceği, fakat birçok kez ben ve benim gibi dini bütün kardeşlerimizin başına gelmiş, hatta sözlükte tanıştığımız birkaç arkadaşın da anlattıklarıyla doğrulanan bir olaydır.

dua etmeden yatağa girildiğinde cinler gelip yorganımızı çalar. hem korkuturlar, hem de aklımızı kaybetmemize, yorganı çalıp hasta olmamıza da neden olabilirler. yatağa girmeden abdest almalı, dualarımızı etmeli, şükrederek uyumalıyız. yoksa gece cinler gelip yorganımızı çalabilir allah korusun.

bildiğimiz dualarımızı okumalı ve sonunda da;

yattım sağıma, döndüm soluma,
melekler şahit olsun dinime imanıma, demeliyiz.

aksi takdirde belki ilk kez olduğu için gelmeyebilirler, fakat ikinci kez bu hataya düştüğümüzde yorganımızı çekebilir, çalabilir. allah korusun, tövbeler tövbesi annemize babamıza zarar verebilirler.
sonra da melekler üzerine kar yağdırır, şeklinde devam eden anneanne lafı.
sonra g.tün açıkta kalır, böyle saçma başlık açarsın diye devam eden büyük büyük anne lafı.
dua edilmeden yatılıp gerçekliği kanıtlanacak olan iddiadır.
hadi ateistler yiyorsa bunu yapın bu gece!
Ali ağaoğlu'nu korkutmayacak batıl inanç.
hatta yatılmazsa sorunumuz kesinlikle kökünden çözülmüştür.
fazla cigaralık vuran kökten islamcı arkadaşlarımızın başına gelebilecek durumdur. ben dans eden cüceden ateş isteyen cine herşeyi gördüm. astral seyahat bile yaptım lan dağlar okyanuslar aştım bi ayıldım mutfaktan tualete gelmişim.
güncel Önemli Başlıklar