bugün

eğer bir sürpriz için unutmuş gibi yapmıyorlar ve gerçekten arayıp kutlamazlarsa feci koyar adama. yalnızlığın doruğudur.
aile ilişkilerinin pek de sağlam olmadığının mutlak göstergesidir.
25 kardeşseniz normal bir durumdur.
hatirlansa güzel olur ama hatirlanmamasıda birşeyi değiştirmez. zira bu ülkede birçok insanın dogum tarihi yanlıstır o bile bir kafa karışıklığı sebebidir.bir de kardeş sayısı çoksa hatirlanmama oranı artmaktadır. burdan bugün dogan herkese nice mutlu yıllara demek istiyorum.
(bkz: sözlükte tribünlere oynamak)
düşün ki onlar;

* en kötü anında yanında oldular.
* hasta olduğunda başında beklediler.
* aşk acısı çektin sana destek oldular.
* en büyük yanlışı yaptın onlar seni affettiler.
* bazen yanında kimse olmadı ama onlar hep vardı.

ve en önemlisi annen seni 9** ay karnında taşıdı. 9 ay diyorum olmm. sana 2 gün nete girme dese kendini tutamazsın. düşün ki o kadın 9 ay ne çileler çekti senin için.

velhasıl, böyle günlere fazla takılmayın. nolmuş yani aramadıysa. bugun senin etrafında,feyste, msnde vs. doğumgününü yapmacık mesajlarla kutlayanların hangisi yanında olacak kötü bir anında merak ediyorum. ve emin ol ailen yukardaki maddeleri ömürlerinin sonuna dek uygulayacaklar.

o değil de bizimkiler de beni aramazsa bu mesajı bana hatırlatın lan.
unutulan her doğum gününün süpriz yapacadık ile sıvanması...
Başta zaten pek takmıyorlar deyip geçiştirilen ancak daha sonra kardeşinizin doğum gününün kutlandığını görünce "lan!?!?!?!" deyip adamı bunalıma sürükleyen durumdur.
benim bile unutmaya çalıştığım bir günü ailemin hatırlamaması durumudur. Her sene yaşadığım olaydır.

farklı farklı yıllarda Doğum günüme denk gelen günde önce can dostlarımdan birini sonra kız kardeşimi kaybetmemden mütevellit unutmaya çalıştığım, bundan sebep doğum günümü resmi olarak değiştirttiğim günün aile bireylerince hatırlanmamasıdır tek umudum. Olur da sürpriz yapılır hatırlatılırsa gözümden akan 1 damla yaştır.