bugün

saçmadır, hediyenin zamanı mı olur ?
Doğum günümde aşık olduğum adamla bir gece güzel hediye olurdu fakat istanbul'da zeplin ile yapıalacak bir hava yolculuğu kadar değil. Hem neden artık zeplinler yok? Zeplin ile istanbul'u turlamak ara sokakları karış karış gezmekten bambaşka bir deneyim olacaktır, gerçekten.

Ya da peki, tamam... Hayatıma girmiş ve bende ufak büyük yeri olan insanların kocaman bir tuvalde el izleri hatta artık hayatımda olmayanların ayak izleri benim için zeplinle boy ölçüşebilecek derecede çok güzel bir hediye.
Hem hayat çok kısa diye böbürlenerek geçirdiğim bir yılı böylece mutlu ve mesut atlatabilirim.

tanım: değeri somut olmaması gerekendir.
on beş yaş altı çocuklara alınacaksa insanı derin düşüncelere sevk etmeyen hediyedir. çocukları mutlu etmek kolaydır.
sevgiliye alınacaksa beş ay üzerinde düşünmeyi gerektiren hediyedir.*
anneye alınacaksa seçenek çoktur, herhangi bir mutfak eşyası yeteri kadar mutlu edecektir zaten onu.
babaya alınacaksa klişenin dışına çıkmama geleneği nedeniyle bir kravat, bir gömlek durumu kurtaracaktır.
pek samimi olunmayan arkadaşa alınacaksa (yılbaşı çekilişlerinde başa gelen olay) gidip kendisine direkt ne istediği sorulmalıdır. **
çok önemli bir sınava benzer. en iyisini yapma hevesiyle yanıp tutuştuğunuz onca zamana rağmen genelde ikiside son güne bırakılır.
sevdiği, mutlu olduğu insanların yanında olması en büyük hediyedir.
kapitalizmin oyunudur.
eğer ki bir kız arkadaşa alınacaksa üzerinde uzun süre düşünülmelidir. buradaki önemli nokta hediyenin kendisi değil, sizin ona yüklediğiniz anlamdır. eski bir kağıt parçası bile en değerli hediye olabilir mesela.
biri bana fil alsın aq. ya da koala. askljdga ama yazın. şimdi değil çünkü şimdi doğum günüm değil.

tanım: doğum gününde alınan hediye.
Yakın arkadaşa kargoyla yollamak suretiyle yüzünü güldürebilecek şey ama bulması pek meşakatli pek yorucu insanın ömrümden ömür götüren şey. Ama onun mutluluğunu düşününce az bile.
aklınıza bir şey gelmiyorsa güzel bir saat alın. çünkü kadın için de erkek için de çok gerekli bir aksesuardır.
Yarın birinin doğum günü. O birisi ise sevgilim oluyor. Ne hediye alsam acaba diye düşünürken aklıma bir fikir geldi. Aşagı yukarı 500 dolarlık bir hediye alacağıma sevgilime başka şekil yapacağım.

Para hediye edilmez falan demeyin devir artık değişti.

Bir zarfın içine 500 dolar koyuyorum. 500 dolar koyduğum bu zarfın üzerine happy birthday alissa yazıyorum ve ona sevgilime veriyorum.

Canı ne isterse gitsin alsın. Kim uğraşacak hediye işleri ile.
son yıllarda aile üyelerinin artık gönderme yapar gibi çeyizlik ürün vermesi durumu. neyse daha 2 ay var aynı stresi yaşamaya.
Dogum gunu olan kisiye hediye edilen iyiki dunyaya geldin hediyesidir.
i am pandicorn a alabilecekleriniz sirali tam liste;
-kulaklik
-batarya
-sarj aleti
-tasinabilir sarj cihazi
-kirmizi oje.
en marjinali parasız çözülenlerdir. örnek olarak çikolata vazolarını gösterebiliriz. tabii onlar da klişeleşmiş hale gelmiştir.

kitaptır o yüzden. en güzeli kitaptır. sevdiği bir yazarı ona verdiniz mi işlem tamam. combo yapmak isterseniz okumadığını bildiği bir kitap bulun.
Birinin ev adresini bilmiyorum, telefonunu da bilmiyorum, ama aynı şehirde oturduğumuz kesin. Ev adresini bilmeediğimden doğal olarak kargoyla gönderemem, sadece resmini çekip ona atabilirim ve mutlu olmasını sağlayabilirim. Ne yapabilirim, sevabına yardım edebilirsiniz.
Her zaman seni hatirlicagim bir saat isterdim.
Hic bir zaman da sahip olamadik.
en sevdigim hediye türüdür hatta gerekli gördügüm sayılı hediyelerden biridir,özeldir kisiye ozel hissettirir o gün onun günüdür cünkü, unutmayın unutturmayın.
görsel

Bizim doğum günümüzü bile sözlükten başkası kutlamadı ne hediyesi*
en iyisi siz para verin o alsın. hediyeyi aldıktan sonra o kişinin beğenmeme veya beğense de beğeniyormuş gibi yapıp bunu size hissettirmesi hissinden kurtulursunuz en azından.
hayırlı reklamlar arkadaşlar.
illa ki iyi hissettirir ancak ihtiyaca yönelik almak daha faydalı olabilir.
Her zaman kol saati isterdim. Alanda cikmayinca isteyen arap oldu.
Babamın bana aldığı Beşiktaş nevresim takımıdır. Gerçi asıl benim anne-babama hediye alıp onların gününü kutlamam gerek. Sonuçta benim pek bir olayım yok. Sancıyı çeken annem dışarıda strese giren babam ben yalnız tüneldeki ışığa doğru gittim o kadar.
Bazen en iyi arkadaşın getirdiği don atlettir. Bir çocuğa verilebilecek en saçma hediyelerdendir. Her 3 Türk erkeğinden biri almıştır. Böyle de troll bir milletiz.
Kişiyi onu sevdiginizi ve degerli hissettirecek hediyelerdir.