bugün

olsun ama (bkz: adamlar namaz kılıyor namaz)
atom fiziğine de profesörlüğüne de lanet olsun şeklinde bir ani çıkışla kendine getirilebilir.
Kimse sesini çıkartmadıkça iyice boş beleş başlıkların açıldığı sözlüktür.

inci sözlük'e mi özeniyorsunuz?
dolar aşşa dolar aşşa sloganları atarsak sanırım dolar aşşa düşecek. ben bunu anladım başlıktan. yazarımızın sorunları var.
kesinlikle katılıyorum. sözlük forum gibi kullanılmakta. duyarsız kalmayalım. kalite yerler altında.
tuzum kuru sikmişim doları, bu ülke ne zaman savaşa girer yusuf o zaman fedai kalanı sikimde değil.
ulan görende çok dolarınız var sanacak he.
adam doğru diyor Türkiye batti ama halk cok rahat. iste bu rahatlik batirdi bizi.
Yakinda ortada sozluk falan kalmayacak zira faturalari odeyemeyecegimizden dolayi internet erisimi kalmayacak ama gelgelelim sikimsonik baslik acilmaya devam ediliyor.vatandasin anasini sikmeye devam ediyorlar.kimsenin sesi cikmiyor amk ne is anlamadim.
Doların uçmasını bi bok sanandan daha iyidir. bize ne amk.
(bkz: ekonomik krizde sokağa dahi çıkmayacak halk)
bankada en az 1 milyon doları olan insanı ilgilendiren durumdur. 320 lirayla geçinme derdinde olanların si*kinde olmaz.
dolar yükseldikçe dolara bağlı girdilerin de ekonomi üzerinde olumsuz etkisi olduğundan aslında parası olan olmayan herkesi etkileyen bir durum dolar kurunda yaşanan dalgalanma.

sözlükte herkese göre muhabbet olması gerekmiyor. daha ciddi tartışmalar yapmak isteyenler ekonomi forumlarına takılabilir. bu arz talep meselesi.
ergenlerin yığıldığı bir ortam olunca gayet doğaldır. aklı başında olanları tenzih ederim tabi, ancak çoğu gereksiz.