bugün

yurt dışına çıkacağım, aşı olman gerekli dediler, olurum bunda ne var dedim. randevular alındı hastaneye geçtim, geçtim ama kapıda ne oluyo, napıyorsun gibi sesler yükseliyor, anlam veremedim. kapı açıldı adam kıpkırmızı dışarı çıktı, bir şeyler mırıldanıyordu, sövüyordu tahminimce. doktorun eli ağar herhalde diye bir an aklımdan geçirdim. kapıdaki hemşire ismimi söyleyip buyur etti beni ve beraber girdik içeriye. doktorla merhabalaştık ve ilk kurduğu cümle çok yakışıklısın dedi, garipsemedim amk cool takılıyor diye düşündüm. konuşma tarzı yani makamı denir herhalde biraz bayansıydı. hemşireye döndü ve siz çıkabilirsiniz dedi. allah allah altı üstü aşı dedim hemşireyi niye çıkartıyor bu amk dedim. işkillenmeye başlamıştım, kolumu sıvadım, hazırım dedim. doktor ince sesi ile arkadan vuracam dedi ve başımdan kaynar sular döküldü. ne bilim amk kabadan, popodan diyeni duymuştum da bölesini ilk defa duyuyordum. neyse yattım pantolonu hafifçe sıvadım, yanıma yaklaştı ve ne yapsa beğenirsiniz? dizlerime kadar pantolonu çekti ve yarım nefeslik yutkunmam ile kalkmam bir oldu. şimdi işin rengi değişti dedim, ağzıma ne geldiyse; doktor dedik bizi düdüklemeye çalışıyorsun amk, hipokrat yemininin amk, baktım mırıldanıyor rahat yapiyim diye soydum sizi. bakkkkkkk, o sözü dedi ya ensesine 2 defa vurdum, hemşire girdi içeri çığlık attı çıktı. bu amk noluyor dedim ve pantolonları kaldırmadığımı fark ettim. yaw amk valla film gibi. he diyeceksiniz, amk bize ne? be amk ben atlattım siz maruz kalmayın, düdükleyiverirler anlayamazsınız.

sevgiler.
harun abi
Bayansı Ses tonlu harun abi hikayesi.