bugün

olay diğer dinler olduğu için ben bir müslüman tarafından olan diğer dinleri temel alıyorum. sonra sanki sadece biz dalga geçiyoruz onlar sütten çıkma ak kaşık mı soruları oluşmasın. al sana lastik bir başlık çek bir tarafından. neyse tanım..

din kültürü(!) ve ahlak(!) bilgisi dersinde muhtemelen her din öğretmeni tarafından yapılan şebekliktir. ve daha önce kendi anlattıklarına göre de yaptığı büyük günahtır. hemen bir kaç ders önce veya sonra "senin dinin sana benim dinim bana" düşüncesini ağzından salyalar akarak anlatırken. o zaman ki putperestler için "ulan kendi yaptıkları tanrılarını yiyorlarmış dangalak kafalar ehhehe" diyerek, ne bileyim "sen günah işle işle git papaza günahlarından arın. vay salak" tadındaki espri ve şakalarıyla yaptığı geyiklerdir.

bunlar hep çocuğun beynini bir alanda sıkıştırmaktır. çocuk büyüdükten sonra diğer dinleri tercih etme şansı kalmamıştır. etse bile dalga geçileceğini aşağılanacağını bilir.

şimdi gitsen budist olsan, "lan inekçi naber lan?" "göbekli napıyo göbekli? oturuyor mu hala öyle? o bu hızla ulaşamaz nirvanaya. ehehhahahae.." geyikleri çevrilir. o yüzden içten içe kendini yer. müslüman görünümlü ateist ya da diğer bir din mensubu olur. tabi zaten o dinin mensubuysa derste seseini de çıkaramaz, içten içe o eziklik ve içe atmışlıkla yetişir. artık ne kadar sağlam biri olur bilinmez. "bunlar istisnai şeyler" deyip, hala "%99 müslüman" geyiklerine inan varsa onlar da biraz sonra cırtlar zaten.