bugün

rtük tarafından yasaklanmamış olmasına rağmen televizyon ekranlarındaki bazı dizilerde, her halinden rakı masası olduğu belli olan ortamlarda, seyirci tepkisinden korkulup herkese susuz rakı içirilmesi durumudur.

--spoiler--
en son kapalıçarşı dizisinde, amerika'ya yerleşmeye karar veren bir camia üyesini yolcu etmek üzere verilen yemekte, 'haydi şerefinize' denildikten sonra masadaki herkes yarım doldurulmuş sek rakı bardaklarını mideye indirmiştir. nasıl bir cemaat ise artık, kadını, erkeği cem'i cümlesi rakıyı susuz içmektedir.
--spoiler--
suyu rakısız içemeyenler kadar tehlikelidir.
dizilerde ağır abi oranını arttırma potansiyeli yüksek bir gelişme.
ben kara kutuya bağımlı, tv dizilerinden vazgeçemeyen, adaleti müge anlıya, evlilik umudumu esra erola teslim eden, sıradan bi adamım.

rtükün yasağından sonra karşılaştığım bu durumu da ister istemez paylşmak durumundayım.

sigarayı buzluyorlardı falan da, meyhaneye giden her karakterin sek rakı içmesi beni gerçekten kederlere sevk etti.

yazık lan bu adamlara. olum niye sek içiriyosunuz o rakıyı? biz anlamıyor muyuz yani? eziyet etmeyin lan insancıklara, acı acı rakı içiriyosunuz.

artık kara kutuyla gerçek birbirine girdi bende. maria osvaldonun doğacak çocuğunun ne gibi felaketlere yol açacağını düşünüyorum geceleri, 20 günde 4,5 kilo verdim.
güncel Önemli Başlıklar