bugün

onun bunun çocuğu olabilecek, normal zamanda nolmal gözüken ama direksiyon başındayken pisikopatlaşan insan tipidir. anasını, babasını da hariç tutmanın pek gereği yoktur, şartlar ne olursa olsun eminim bu malzemenin üzerinde daha fazla çalışabilirlerdi. artı bu orospu çocuğunun kaos ve ölüm makinası niyetine kullandığı otomobili mutlaka yemeyip, içmeyip güçlerinin yettiğinin en iyisinden altına yine onlar çekmiştir.

cahili, okumuşu hiç farketmiyor. özellikle böyle bayram günlerinde ve hafta sonlarında sanki millet hayatında araba ve müzik tesisatı görmemiş gibi hava atacam diye mahalle aralarında son sürat dolaşıp kendi ve diğer insanların canına kasteden tiplerden bazılarının sadece kendi başını yediklerini şurdan, burdan duyduğumda kendi kendilerini eşek cennetine postalayarak topluma yapabilecekleri en büyük katkıyı yaptıklarını düşünüyorum. maalesef mevcut ceza sistemiyle bunların kökünü kazımak mümkün olmadığından bunları birbirine kırdırmak tek seçenek gibidir. işte bunu başardığımızda ancak gerçek bir ab standardında ülke olmayı gerçekleştireceğiz.
(bkz: gta)
genelde alko oranı yüksek bulunan o.pu cocudur kendisi.
işte o an, gerçek kişiliğini ortaya çıkaran karaktersizdir. Fazla söze gerek yok.
sallanan yuvarlak kontrol mekanizmasının etkisinde canavarlaşan insandır. normalde değil de çarpışan otolardaki direksiyonları görünce benim de içimden böyle bir canavar çıkıyor. yaşasın çarpışan oto canavarları, alayına çarpıcam uleyn...
Kurallara uyalım, uymayanları uyaralım, daha da uymayanları uyduralım. Levyeyle felan.
trafikte boldur. anlam veremediğim taa bilmemkaçıncı kattan beni rahatsız eden o gazlama, patinaj vs. sesi senin kulaklarını rahatsız etmiyor mu ey o.ç?