bugün

şurda açılan başlıkları ve altındaki kusmukları gördükçe dokunmayın şu dincilere, onların üzerindeki din baskısı da olmasa dünyada şeytana ihtiyaç bırakmayacak derecede pislik insanlar olabilmeleri gayet te mümkün olabileciğini kabullenerek ehveni şere razı olmaktır.
(bkz: o ben oluyorum)

aslında bu genel bir şey.
oh çok şükür ki din gerçekten var.
olmasaydı nice olurduk la?
ruhunu bok götüren yazardır

domestosmu lan bu surunce temizlesin

(bkz: sorarım size)
dinleri varken bile bir pislik olanların da ziyadesi ile ülkemizde bulunduğu düşünüldüğünde, dini olmasa neler yapabileceğini hayal edemediğim insandır. Kısacası bu ülkede "ben müslüman değilim" diyen gördünüz mü hiç? hepsi sorsan müslümandır. E peki nedir bu suçlar, ortada cirit atan sapıklık, hırsızlık ve cinayetler?

bu arada suç işlememesini sadece dindar olmasına bağlayan insanlar da vardır ki; ulan adam hiç mi ailen seni eğitmedi? her şeyi din mi öğretir insana? HAyır bir de öyle konuşuyorsunuz ki; din diye bir şey olmasa her boku yiyeceksin demek ki. NE diyeyim enteresan tabii. çok korkuyorum sadece dinle terbiye olabilmiş insanlardan.
her insandır. çünkü kalp ibadet ile temizlenir. temizlendikçe iyi bir insan olursunuz. temizlemediğiniz sürece her insan gibi özde kötülük yapmaya meyilli bir canlı olursunuz.
(bkz: dini olduğu halde pislik olan insan)
pisliğin teki olacak bi insan için din bile durdurucu olamaz.pisliğin tekiyse pisliğini yapar çeker gider.hiç bir şey onu durdurmaz.