bugün

Adem dil teorisine kadar yolu olan ibretlik paylaşımdır.

Şöyle ki kafayı din ile bozmuş arkadaş, kalkmış, Latince ve Arapça arasında bir benzerlik bulmuş, yetmemiş kanserin yengeç gibi yan yan ilerlediğini de bilimsel(!) metotlarla tespit etmiş, oradan kanser kelimesinin Adem'e Allah tarafından öğretilen kelimelerden olduğu sonucuna varmış!

Süphanallah kardeş Süphanallah.. E, ademce Türkçe lügatı ne zaman hazır olur kısmetse?
iklimle alakalıdır.
Görmek var görmek var.

Dünyaya bir müslüman olarak bakan ve arayan, bilim ile, din ile de Allahı arayan onun izlerini imzasını aynen Kuranda Allahın emrettiği gibi kainattan okumaya çabalayan birini eleştiren ona laf atan üstelik müslümanım diyen garavel gibi dümbükleri görmek de ne kadar enteresan.

Şunu iyi bilin ki kimimiz müslümanız ama tiksindiğim bu geri kafayla başka yerlerdeyiz. Sen git popomu hangi elimle yıkarım sorusuna cevap arayan bilgiler ile ilgilen sevgili garavel din karşim.
resimlerdeki arapça allah yazısı, şeytanın elinde tuttuğu üçlü çatal gibi durmuyor mu bilim aşkına. şimdi ben botanist mi oldum, ay işte satanist mi oldum?

allahını seven bir fatiha okuyabilir mi bana? ay pardon. bilimi seven bir makale okuyabilir mi bana?
ya sen ne diyon amına koyim.

her şeyi ilahi bir kalıba sokmak zorunda falan değilsiniz.
gerçekten komik hale düşüyorsunuz.

tamam en çok siz tebliğ ediyorsunuz dini.