bugün

dikkatimi çok çeken ve çok sinirimi bozan insan modeli.
skolyoz olma ihtimali olan insandır. basit bir akciğer röntgeniyle ciğerlerinin durumunu öğrenirken, aynı zamanda durum tespiti yapabilir.
kamburdur.
cogu kalbur durdugunu kabul etmez, ama erken yasta farkindalik olursa cok sorun olmaz.
mütevazıdır. kendini başkalarından üstün görmez.
homo erectus (dik insan) öncesi insan ırkının mensubudur.
sürekli yere bakarak yürüyen insandır. keza insanların yüzüne ya da etrafına bakmaya utanan insanların, çekinen insanların yürüyemediği yürüme şeklidir.

çocukluktaki etraftan aşılanan özgüvenle çok alakası olduğunu düşünüyorum.
bende özgüvensizlik hissini uynadıran hareket biçimidir.
skolyoz olmuş olabilen insandır. ayrıca masa başı işte çalışıyorsa ya da çok ders çalışıyorsa da olabilir, antalya' da yaşıyorsa sıcaktan turşusu çıktığı için jöleleşmiş olabilir, memelerini taşıyamayan bir hanım ablamız olabilir olabilir de olabilir. bazıları doktor tavsiyesi ile bazıları uyarı ile bazıları da bir adet pandik ile düzeltilebilir.
spor yapması gereken insandır. özellikle body yapmak bunun için çok faydalıdır. göğüs, omuz ve sırt bölgesine yüklenince kaburga kendisini düzleştirmekte ve daha estetik bir görüntü oluşmaktadır. isteseniz de eğik duramıyorsunuz zaten.
okul döneminde tahta sırada dik oturulmadığı için ortaya çıkan baş belası bir nevi hastalıktır.
Erkekse erekte olmustur.
Benim tam zıttımdır. Eskiden bende öyleydim dik yürüyemezdim. Biraz dik dur filan diyenler oluyordu. Şimdi de oldukça dik duruyorum. Bu seferde sen neden böyle yürüyorsun diyenler oluyor. tabi sporla filanda ilgilenmenin faydaları oluyor bu dik durma konusunda.ama siz hep kendiniz olun yeter. Dediğim gibi hep bir bahane bulunur.
ya spor yapmıyordur ya da yaralı ceylan gibi bir şeydir yüreciğinde sakladığı bir derdi bir acısı vardır. Zira psikolojik sorunlar beli büker.