bugün

(bkz: at eti avi)
çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine o kadar katkısı olmazdı.

mideleri bayram eder miydi? evet.
bu kez de salmonella virüsü kaparlardı.
akşam haberlerinde izdiham haberleri izleyebileceğimiz olay olurdu.
işte o zaman boku yemiştik.
(bkz: rock müziğin tavukların dengesini bozması)
(bkz: tavukların grevi)
edit: tavuk değildir lan martıdır o.
o zaman da gergedan gribinden ölürdük, ya da bukalemun gribi. belki de dinazor?
Olası bir zehirlenme olayın da büyük başkan bülent arınç tarafından ''Aşırı dozda tavuk alımından etkilenmişler.'' diye teşhis konulacaktır.
Bizim zamanımızda lokum dağıtılırdı.tavuk döner verselerdi hayır demezdim en azından karnımız doyardı.soğuk sandviçe de hee lan..süt nedir?seneler önce bende bozuk süt içmiştim ve o günden beri ağzıma sürmem.benim gibi kaç çocuk daha yetişecek kim bilir,bari büyüklere dağıtın minicik çocuklara yazık etmeyin .
Kuş griBi değil nezledir o.
işte o zaman asıl telefi görürdük. Kuş gribinden salmonellaya, at etinden eşek etine küçük çocukları bu sefer öldürürlerdi.
martı etinden olacaktı zaar.
tavukların psikolojileri bozuktu çocuklarımızı etkiledi.
--hökümet--
afrika'da bir tane muzun içinden gelirdi. *
istanbul'daki martı sayısında yoğun bir düşüş sözkonusu olurdu.
istanbul da martı kalmazdı.
tavuk değilde et döner dağıtsaydı aldıkları oy %50 den %60 a çıkabilirdi. *
Oluşabilecek zehirlenmelerden sonra sayın bülent arınç'ın açıklaması şu yönde olabilirdi;
- Çocuklar aşırı tavuk alımından dolayı rahatsızlanmışlar. Önemli bir şeyleri yok. inşallah,maşallah, amin ,ya rabbel alemin.
"aşırı dozda tavuk dönerin sebep olduğu alerjik reaksiyonlar" diye imdiye kadar duyulmamış zırvalıklar duyabilirdik.
iran tavuğundan döner yapılır mıydı sorusunu akıllara getiren durumdur. şeriat mı yumurtadan çıkar yumurta mı şeriatten sorusunu da akıllara getirdiği söylenebilir.
tavuklar tarafından protesto edilecek olan fikirdir.
dokuz eylül üniversitesi'nde yaşanan "at eti" faciası bir de devlet eliyle önümüze çıkardı. o taşerondu, devlet için ne bahane bulurlardı kim bilir...