bugün

+ benimle misin yavru kurtlaaaaarrr....

- eveeeeet.

+ benimle misiniiiiiiiz..

- eveeeeet.

+ benimleeeee...aaahh yeter yoruldum.
Kendısı sogukkanlıdır iyidir hasdır ama sanırım hıc bır zaman basarıya tam ulasamayacak partinin oylarının artısının az olmasının buyuk bır nedenıdır kendısının berbat bir hatip olması ve akıcı,etkileyici konusamaması.
--MHP liyim.
adam ölmüş gömeni yok. koltuğuyla beraber gömün bari yoksa bırakmaya niyeti yok...
sanki adam iktidar olmamak hatta ana muhalefet hatta ve hatta muhalefet olmamak için doğmuş.

Gerçi onu orada oturtanlara sormak lazım , yahu hangi kafayla Sayın Bahçeli ' yi lider yaptınız...
adamın başka nutuk bilgisi yok ki benimlemisiz eeevveeeeeet
her saniyede bir bunu söylüyor . yozgat benimlemisinizi , mersin benimlemisiniz,
Kendisi 67 yaşındadır. Adamın yaşıtları evde tespih çekerken uyuyakalıyo, bütün gün televizyon izliyo, sonra gidip yine uyuyo, kalkıyo yemek yiyo yime televizyon...
bu adamın vücudu bu kadar mitinge konuşmaya nasıl dayansın?
edit: lan gerçi kılıçdaroğlu 66 rte 61 yasinda. Adamlar gayet güzel yapıyo mitingini. Kendi kendimi göt ettim su an...
devlet-anne diyor benimmm niye püskevitim yok diyor ! onlarda var diyor !
ülkücü genç-helal başkanım helal ! auwwwwwwwwwwww !
devlet-şu andan itibaren ocak dışısın delikanlı !
https://www.youtube.com/watch?v=Rh2HOkxRPGc
platforma konuşlanmış bir kürsüden konuştuğu içindir. konuşurken az bir yürü lan. bak diğerlerine.
Devlet Bahçeli yaşı gereği çok cansız , coşkusuz miting yapabilir fakat mizacı ve kullandığı kelimeler olarak her zaman kendini dinletmeyi başarmıştır ve başarmaya devam edecektir. Fakat koltuk sevdasından vazgeçme zamanı geldi kendisi de söylediği son kavşaka girmiş bulunuyor Türkiye Cumhuriyeti koltuktan in ve ülkene katkı yap.
bide bunların iktidara geldiğini düşünsenize!
mazallah 2001 krizini mumla ararız.
(bkz: sadece eleştirmek için eleştirmek)

gören de mitingleri canlı geçse kul kurban olacaklar zanneder.