bugün

erkekler siz dağılabilirsiniz. bunu kadınlar için anlatıyorum. biz iki el playstation atsak çıkarız zaten. depresyon neymiş.

dinleyin sözlük kadınları.

1- sürekli göğe bakın. hava açık, kapalı demeyin göğe bakın.

2- yalnız kalmayın. sevgili, eş, kanka, dost ne varsa gidip hayatını zindan edin. rahatlarsınız.

3- nutellaydı, çikolataydı yemeyin. bir süre sonra kilo aldığınız görüp yeniden depresyona girersiniz.

4- sakın radiohead dinlemeyin. mis gibi ciguli var. adam müziğinde tek ve müthiş enerji veriyor. yeri gelmişken bu adamla yani ciguli ile alay edenin amınakoyim.

5- şiir falan okumayın. yiğit özgür veya cihan ceylan tavsiye ediyorum.

6- mutluluk vermesi için çay demleyip için. sütten uzak durun. sizi miskinleştirir. enerjik olmalısınız.

7- sevgilinizden ayrıldığınız için depresyondaysanız uludağ sözlük veya facebook üzerinden yakışıklı ve boş erkekleri inceleyerek vakit geçirin. mesaj kutusu sağda.

8- film falan izlemeyin sakın. seçtiğiniz tüm filmler ağlak romantizm kokacağı için depresyonunuz pekiştirir. erkeklerden film konusunda yardım alın.

9- daha önce hiç denemediğiniz ve size ters gelen bir şey yapın. bu bir hobi olabilir mesela.

10- bunları buraya kadar okuduysan kesin depresyondasın. o zaman şu yazdıklarımı götümden uydurduğumu ve istesen senin de bu tip bir liste yapabileceğini anlamışsındır. benimkilerden daha çok senin buldukların işe yarayacak. hadi bakalım kolay gelsin.
(bkz: alışveriş) 10 yola gerek yok kanımca.
hep gülün, hep kahkaha atın.
uzun uzun uzun uyku, yetmezse biraz daha uzun uyku.
(bkz: sevgili edinmenin 10 yolu)
Erkekler siz dağılabilirsiniz ne?

Biz buraya depresyondan kurtulmaya geliyoruz sen depresyona sokuyorsun.

Hayatta kadınlar yüzünden hep dışlandım amk bari sözlükte eşitlik istiyorum.

Sevgili sözlük yazarları biraz büyüyünce kadınlar meclisinden dışlanmanın burukluğunu yaşamadık mı yani.
duş alıp hemen ardından en az 2 saat boyunca uyumak.. çok pis etkisi var ve hemen etki ediyor..
Göte pamuk tıkamak.
şimdi sevişin diyeceğim sevişemeyeceksiniz 31den gene depresyonun dibine vuracaksınız. demiyorum.