bugün

birde akapeli atar arkama bakmadan kaçarım.
kurtarmak için atlarsam ikisi bir olup beni ( türk ) batıracağı için hiç müdahil olmadan yoluma devam ederim. tarih bu ikisinin atalarımıza ve günümüzde bizlere yaptığı ihanetler ile doluyken ne gerek var..

hee bunu yazdım diye ırkçı oluyorsam varsın öyle olsun açın biraz kitap okuyun yapamıyorsanız gugıl amcaya arattırın yazsın size her şeyi..
ikisinin de Allah belasını versin. ikisini de kurtarmam.
denize arıtma tesisi kurarım.
Kürt değilim. Arapta değilim. Bu soru maalesef pkk ile kürdü aynı kefeye koymanın neticesi. Tanıdığım o kadar çok vatansever terörist olmayan kürt varki. Bu başlık onları ancak üzer, dışlar, pkk ya iter. Biz onları kazanmak zorundayız.
etnik kökenin bir önemi yok. iyi insan olsun, fikirleri iyi, sağlıklı olsun. gerekirse kendim düşüp ikisini kurtarırım.
Denizi kurtarırım.
ikisini de kurtarırım, tamam bunları yaptıklarından dolayı sevmiyorum ama kesin kurtarırım, onlar da seni kurtarır, normal hayatta böyle ayrımlar yok bu sözlükler de falan çok var sadece... napiyim arap diye izleyim ölsün mü? sanki biz kutsal ırkız mk önemli olan kişisel karakter, ırk üzerinden övünmek kolay.
balıkları kurtarırım. o denizden kimseye hayır gelmez artık.
kürek bulup kafalarını basarım.
Yüzme bilmediğimden beni de kurtaracak biri lazım:(
sigara yakar, izlerim.
denizi kurtarırım.
Baliklari. Swh.
insan olduğum için kurtulma ihtimali yüksek olanı kurtarırım.