bugün

test edilip onaylanmıştır.

o zamanlar lise çağımdayım gayet bıçkın bi delikanlıyım çıkışlarda kavgalar falan asarız keseriz ayağı o biçim yani.
ben lise bir idim yavşadığım kız lise 3 idi. tabi üst sınıflardan manita yapmak acayip karizmaydı o dönemler.

farklı binalardaydık onla ama tenefüslerde kesişmeler falan derken tanıştık konuşuyoruz gayet mükemmel gidiyorum.
buluşmaya karar verdik sonra okul sonrası bi gün o zamanlar ara ara seviye tespit sınavı yapılırdı tüm okulda.
kızdan sınavdan sonra çıkalım kafeye falan gidip oturalım teklifini aldım elim ayağıma falan dolandı geceleri heyecandan uyuyamıyordum falan yada şöyle yaparız böyle yaparız derken uyuya kalıyordum mal gibi.

neyse derken final günü geldi sınavlarımıza girdik gayet karizma falan giyinmiş o zamanlar jöle modaydı kafamda bi kalıp jöle, parfüm vs.
çıktım sınavdan kızı bekliyorum derken kız geldi haydi gidelim dedi koluma girdi yavaş yavaş yürüye yürüye çıktık okuldan durağa gidip minibüse binicez.
yolda ben şaklabanlık falan yapıyorum kızı güldürüyorum kendime hayran bırakıyorum derken hayatımı siken olay cereyan etti. birden köpeğin biri arabanın altından çıkıp bi havlama başladı ben kızı mızı bıraktım başladım koşmaya baya bildiğin depar attım falan koşarken yan gözle bi baktım kız olduğu yerde durmuş gülüyor.
o an kafamdan kaynar sular döküldü ben tabi hiç bozuntuya vermedim durmadım koşmaya devam ettim hatta durağı falan geçtim baya bildiğin milkelam gibi koşa koşa gidiyorum durduramadım kendimi.
sonra ki iki ay kızın yüzüne bakamadım tenefüslerde bahçeye falan bile çıkmadım o derece yani zaten 2 ay sonra kız mezun oldu siktirdi gitti.

ne olurdu amına koyayım sen de benle birlikte koşsan belki şuan boy boy çocuklarımız vardı evli mutlu mesut yaşardık.

acaba burda mısın ki hande neyse süleyman nazif lisesinden mezun kızlar eklesin.*