bugün

keşke bizim kadar insan olsanız da insanlığa bir faydanız olsa. sorgulama ve merak mekanizması gelişmemiş kuş beyinli yaratıklar.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
ne ateistim ne deist ama kendine müslüman diyen pedofililerden ensestlerden cockoldlardan swingerlardan daha ahlaklı olduklarına kuşkum yok.
Müslümanın gavatından iyidir.
Yaptığın şey tck 261'ya göre suç bebegim. Biri üşenmez de savcılığa verirse uğraşırsın ben sana diyeyim.

--spoiler--
MADDE 216 . (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

--spoiler--
sanırım malum itin ne karısı, ne kızı var. bana öyle geliyor ki bu it karı kız sahibi olduğunda öyle yollularına çatacak ki ren geyiğininkine taş çıkarır boynuzlarla secdeye varması lazım gelecek... hele secdedeyken arkadan biri de dayarsa değmeyin bunun keyfine...

çok aranan kuduzlara anlayacağı lafları etmekten başka çare yok. böyle devam ederse sırada anası, bacısı, babası, yedi sülalesi, dini, imanı, kitabı, peygamberi, uçanı kaçanı var...

edebini takın, kelini siktirme lan it...
bir tane gavatlığımızı göstermezsen şerefsizsin.
biride çıkar; müslümanlarda yahudiler gibi yobaz, dar kafalı, sapkındır der. şimdi oldu mu?
mutlu musun sayın amk?
Hülle hakem heyeti azasının açtığı başlık.
Sallarsan çay, sallamazsan kel olur.