bugün

kocasını ve iki yaşındaki çocuğunu bırakıp, elin adamlarının koynunda can veren birine sahip çıkan hümanist pıtırcıklardır.

şu an can çekişen bir insanın günahını sevabını sayacak değilim. ölmüş gitmiş birine niye sövüyon lan demeyin. benim sövdüğüm o rahmetli değil, aldatmanın meşrulaştırılması, kanıksanması.

hıncal uluç a demediğini koymayan zibidiler, erbakan için ağza alınmayacak lafları etmekten, hastanede can çekişen bir insana küfretmekten çekinmediler.

nasıl bir omurgasız mahluksunuz la siz ?
(bkz: bu gerizekalılık tesadüfen var olmuş olabilir mi)
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik sıçmışsın)
göte klavye sokmak suretiyle ağızdan çıkmış bir söylem.

olmayan yumuşakçadır efendim.

şimdi şöyle birşey var, sidik mi yarıştırıyoruz?

"madem defne'ye laf söylemediniz ibrahim abime de söylemeyin ühühü" şeklindeki inlemeler ve ağlamalar size bir bok kazandırmaz, aklınızı alırım. şimdi oturup düşünelim, şöyle bir durumdu, defne bir başkasının evinde ölü bulundu. tamam, çoluğu çocuğu var, en çok lafı ben söylemişimdir heralde çocuğunu öyle bir duruma soktuğu için ama bir dur lan, bir silkinin, kendinize gelin amk.

karşılaştırdığın adam ibrahim tatlıses. önce ilk karısına, sonra diğer karısına en son da asena'ya kurşun yağdırdığı söylenen bir adam. uyarı babında da topuktan, bacaktan sıktırıyor. e bir de bunun pkk dedikoduları var, kuzey ırak'ta iş yapması, önce genç parti'den sonra akp'den seçime girmeye çalışması falandı fırttı.

ulan şimdi sen kalkmış hangi omurgadan bahsediyorsun? hangi kafayla entry giriyorsunuz anlamıyorumki yani eğitimle falan da alakası yok bunun. bildiğin cehalet lan, okumuş cehaleti.

(bkz: klavyeyi göte sokup entry girmek)

edit: imla
klavyesi götünden çıkmayan yazarların savunduğu yumuşakca.

beni rahatta dinle efendime gerek yok evladım

kurşun sıktırmışmış bilmem ne yaptırmışmış. bak tosuncuk, adam 8 mart ta söz verdi kadın sığınma evi yaptıracam diye. adamın emrinde çalışan, ekmeğini yiyen bir dünya insan var. adamın yaptırdığı bir dünya okul, okuttuğu bir dünya öğrenci var. sen kalkıp pkk dedikoduları bilmem ne diyerek sidik değil, bok yarıştırıyorsun.

kimse abim değil, kimsenin avukatı değilim. ühü ühü yazarı değilim. ikiyüzlülükleri, omurgasızlıkları, tutarsızlıkları suratlara çarpan bir adamım. ha cinim kadar da sevmem ibo yu o ayrı konu. ama bu omurgasızların tavırlarına kılım.

adamın kafa tası kemikleri karnına monte edilmiş bekletiliyor, bir dünya seven bir haber bekliyor, torun torba sahibi, binlerce adamın patronu. sev sevme ki ben sevmediğimi söyledim. ne olursa olsun, az tutarlı olacaksın. bu tutarsılığın yumuşakcalıkdır, omurgasızlıktır.