bugün

yetkili olan dedektif adlı yazarın sözlük yönetimi tarafından moderatör yapılması olayıdır. artık olmalıdır. en çok hak eden o'dur. zira bir insan anca bu kadar sıcak ve samimi olur. herkese elinden geldiğince abilik yapıyor. haksız olduğumu düşünmüyorum. sözlük için iyi olur.

edit: saniye de eksiler geldiğine göre sevmeyeni de çokmuş. oysa iyi bir abimiz kendisi. hayret.

edit 2: oha amk. sikildi karma. tamam la bende sevmiyorum herifi. gıcık bir tipi var zaten.
kankacılık müessesinin geleceği son nokta olacak olaydır.
desteklenmesi gereken kampanya. çünkü dedektif ne kimseye ayar verme amacındadır, ne de laf sokma.

sözlük için çalışır. bu yüzden de tez vakitte moderatör olmasını dileriz. kendisiyle özel mesajdan değil, bir derdim var dan konuşmak daha güzel olacaktır. sevgiler...
dedektif tanıdığım kadarıyla iyi bir insan ve iyi bir gammaz. bende sözlüğe faydalı olacağını düşünüyorum. ve evet diyorum.
sözlüğün başbakanımızı sevmeyen solcularını rahatsız etmiştir, böyle inançlı imanlı insanların moderatör olması sevindirici bir gelişmedir.
yakışır abime diyorum ve sonuna kadar destekliyorum.
Yillarin tecrubesi sbag varken ayiptir. Daha kolay kiz indirebilirim sanirim mod olunca.
geç kalınmış bir istek.
yetkisi alınmazsa iyidir kanımca. bu ne laa her gelen mod olsun .
gerçekleştiği takdirde uludağ sözlüğün ekşi sözlük kalitesini yakalayacağı kesindir, kendisi ile tanışıklığımız sıfırdır ancak yetkili olarak kısa sürede yaptıkları büyük olay amünüm.
olmaması gerekendir.

gördüğüm kadarı ile iyi bir adam. herkes seviyor sayıyor.

e modların çoğuna herkes sövüp sayıyor.

olm adamın dertsiz başına dert mi vereceksiniz. rahat bırakın.

edit: ne modları ne dedektifi tanırım.
Muslumansa olsundur. Lakin yeterince ateist kemalist mod var.
sözlükle ilgilenebilecek ve bu sorumluluğu yerine getirebilecek kadar online süresi olan, onunla bununla kavgası bulunmayan bu görevi hakkıyla yerine getirebilecek birisidir. neden olmasın?
katıldığım ve desteklediğim istek.

bana yapılan teklifin dedektif e yapılmasını rica ediyorum. zira aramızda büyük bi fark var. ben sike sike milleti bilinçlendirmeye uğraşırken dedektif adlı yazar seve seve yapıyor bu işi. bıkmıyor hem.
Yetmez ama evet.
geç kalınmış bir olaydır. sözlük sözlük olalı böyle güzel bir ağabey görmedi.