bugün

Asıl Darbe olsa sen bunları yazamazdın.

Hala öğretemedim ben bu çomarlara darbe değil darbe girişimi de bari salak.

Cahilsiniz hep ama hep cahilsiniz.
oturup ciddi ciddi düşmanla carpıstığnı iddia edenler var. Oyle bi darbe olsaydı senin cübbelilerin sarıklıların taş ve sopa ile kahramanlık destanı yazamazdı.
Havlayan köpek ısırmaz.

Bırakın desinler.

Havlar havlar susarlar.
tayyip baktı koltuğum gidecek çomarları sürdü sokağa bu niyaziler de öldü şimdi gelmiş burada prim kasıyor. ulan bir kere akıl var mantık var. zaten darbeyi tsk yapmamış( ki yapsa o çomarlar değil komple sokağa çıksak götümüze girerdi) bazı tsk içinde fetocu denilen insanlar yapmış. ee diğer tsk üyeleri ve polislerle bu olay çözülemez miydi? sonuçta zaten azınlık bir grupmuş bu. o yüzden niyazi oldular işte.
yazmayım diyorum diyor bir de. keşke yazmasaydın. ya da entry'yi mee'leyerek bitirseydin daha iyi olurdu. kot pantolon tişört kombinasyonu ile tank mı durdurdunuz siz? lan oğlum sizler geri zekalı mısınız?
Reisleri çikip evde durun askere yardimci olun deseydi bu demokrasi çomarlari ne yapacakti tabi ki tahmin etmek o kadar zor degil.
darbe gecesi sıkışıp 'yetişin gomşulaaar' tavrıyla chpliyi mhpliyi demokrasiyi kurtarmaya çağırıp darbe belası atlatılınca tam gaz ahlaksız siyasete devam eden insanlara çomar deniyor bildiğim kadarıyla. yani darbeye karşı çıkan sokakta kanı dökülen insanların ardına sığınmayın.