bugün

reisiniz iç savaş çıkartmak için askeri ve halkı karşı karşıya getirmek istemeseydi,çomar gibi-pardon gibi dedim- koşacaktınız atm'lere.

ben mi?ben çekmedim,tiyatro parası cüzdanımda vardı.

edit:başlık sahibi entry sini silmiş sanırım.
ülkenin yarısından fazlasının sorgulanmasına sebep olur.

atm'nin oralarda arkadaşla buluşacaktım. başka bir arkadaş geldi. napıyorsun nasıl gidiyor muhabbetlerinden sonra para çekmek için geldiğini söyledi. ''iyi bakalım ne kadar çekeceksin?'' diye sordum, ''100 lira çekeceğim'' dedi. ''fakiriz para yok zaten'' dedi bir de.

gülsem mi ağlasam mı bilemedim o an. bir de koşmuş atm'ye parayı çekmek için. nefes nefese kalmıştı.
Lan ahahah babamla mevzusu gecti aramizda , bakiyoruz oyle atm nin onunde kuyruk olustu , allahtan fakiriz paramiz yok simdi gidip o sirada para cekmeye falan calismak ne buyuk eziyet olurdu dedim trajikomik durumumuza.

Ulan hadi insallah bide para cekenlere el atsinlar amk bu gidisle ulkede ozgur insan kalmayacak belki biz aradan siyrilir zengin oluruz xd.
(bkz: darbe gecesi 31 çekenler sorgulanmalıdır)

bkz'de belirtilen durum ile aynı saçmalıktaki eylemdir. manyak mısınız? rol mü yapıyorsunuz? sizinle aynı fikirde olmayan, evindekileri yalnız bırakmak istemeyip, onlara bir şeyler olmasını istemeyen ve bunu kendi anlayışlarına göre halleden birini neden sorgulayasınız?
insanlar 12 eylül un acısını getirsini bildigi için darbe kelimesi ürküttü milleti içeriği değil.
mantıksızdır. çünkü gece olduğu için ancak bankamatikten para çekilebilir. zaten bankamatik de belli bir limite kadar para veriyor.