bugün

bacaklarina guvenen kizdir, zira çarpiksa çok çirkin duruyor.
beyaz ve siyah olanların yanısıra mor, yeşil, gri(ki en sevdiğim) ve sair renkleri olan yakışana süper giden yakışmayana ise hiç mi hiç gitmeyen, geçen sene seyrek ama hoş olup bu sene laçka ve baymış olan pantolon giyen kızlardır. üstlerine giydikleriyle de alakası var bu yakışıp yakışmama durumunun. gözümün önüne getirdim de bir an çok seksi olabiliyor. ohhhsh.. moda da yazdırdınız ya bana.
(bkz: paça)
2008 yılının* kesinleşen tayt modasının yansımalarına şimdiden ayak uydurmaya çalışan kızdır, lakin; 60 cm bacak boyu olanlar giyecek diye bir kaide olmadığından hatta giymemeleri tavsiye edildiğinden illa ki bu modaya uyacağım şeklinde düşünmemek, kendi tarzını bulmak gereklidir. yinelemek gerekirse;

"moda ya göre giyinmek dilekçe imzalamak, kendi tarzını oluşturmak bildiri yayınlamaktır."
böyle giyinince bi tarafıma benzeyen hele bir de altına topuklu ayakkabı giyerek ayakta duramayarak bu dünyayı ben yarattım havasında olan yaratıklardır.
benimle aynı fikri paylaşıp dar paça kot giymeyi seven ve giyen kızlardır.*
güzel kız çuval giyse yakışacağı ve eşşek olana altın semer vursan da eşşek olacağı için, hariçten gazel okumanın fayda etmeyeceği kızlardır. yakışan giyer, görülmesi güzeldir; yakışmayan giyer, bakmazsın.
siyah da giyer bu tipler utanmadan. (bkz: çarşı ulan)
standartlaşmanın olmazsa olmazlarından biri.
altına genellikle converse giyen kızlardır.

(bkz: dar paça pantolon ve converse)
güncel Önemli Başlıklar