bugün

insanda bir an tereddüt yaratır,
Acaba winzip mi yoksa winrar la mı açılıyor?
Valla türbanlı yada türbansız farketmez, normal yürüyemeyen her dar kotlu kız göt.zip olarak görülüp kaldırmaya değmeyecek tiplerdir.
dondurma reklamında o gıcık torununa " hey maşallah " diyen dede gibi oluyor insan. hey maşallah !..
akp nin bayram ikramiyesini almaya koşan chp li emekliden pek farkı yoktur. beni ilgilendirmez kimsenin kendini kendini aldatması. kendi işime bakarım.

ayrıca, kötü emsalden emsal olmaz. bir şey ifade etmesi gerekmiyor dar kotlu türbanlının.
dar kotlu türbanlıyı hissediyorum.
- niye kapandın ki sen?

diyorum, diyoruz.
ben hunharca sikme isteğiyle dolup taşıyorum. yani bunlarda öyle bir durum var ki aynı frekansta sadece 2 saniye buluşsak gel beni hayvanlar gibi sik diyeceğini adım gibi biliyorum. nerden biliyorum; çünkü siktim bunlardan.
Kafasini hic kapatmasaymis denir. Bu boyledir. Madem bisey yapacaksin adam akilli yap.
üstü cami, altı kilise.
Nefret.
oda bir şey mi konyada dar tayt giyeni de bol. parkta yiyişenleri saymıyoruz zaten.
ne yapmaya çalıştıklarını henüz çözemediğim kişilerdir. değişik hissettirirler çözemedim onu.

ben bir de bunların başı kapalı olup tişört giyenini de gördüm allah affetsin.
ilk kapandığımda bende giyiyodum ama zamanla bırakıyo insan bu kademe atlamak gibi bişey. inşallah onlar da kademe atlarlar. Bide üzüntü hissedilir.
Zaten ''tesettürlü'' değil ''türbanlı''dır. iğrenme hissi tabiki. Savunulacak bir tarafları yok.
(bkz: üstü mekke altı paris)
cevahirde dolaşırken gördüm. 2 adet türbanlı bayan yanlarında da 2 tane erkek. tayt giymişler, erkeklerle fingirdeşiyorlar. orasını burasını öpüyorlar, sonra da gelip "ay şuna bak saçı başı açık, pis kafir" diyorlar.
allah ıslah etsin böyle tipleri
keşke hiç takmasaydın o türbanı be benim bacım.
Cayır cayır yanacaksınızdır. Farzı misal bizi kandırdın o örtüyü takarak ya allahı nasıl kandırıcaksın.
(bkz: üst taraf mekke alt taraf paris)
hayret kimse yazmamış.

(bkz: gerçek islam bu değil)
ağızdan tek bir cümle çıkar ehem ehem "altı kerhane üstü minare".
ağızdan tek bir cümle çıkar ehem ehem "altı kerhane üstü minare".
Açıktan değil kapalıdan kork derdi benim kankam

Harbiden de doğru bir de türban pahalı ve markalı ise bu kişileri kiraz ağacından kamçı yapıp dövmek dinimizce farz kılınmıştır.
Evlenene kadar anal seks yapmış bakireler gibidirler. Örtünmekteki amaç şov yapmaktır genellikle. Ya da çevrenin takdirini kazanmak.
tüm vücut hatları ortada, saçlar başörtülü.
sokayım senin saçına. çok meraklıydım saçını görmeye amk.
madem kapanıyorsun adam gibi kapan veya hiç kapanma, efendi gibi giyin.
Dogrusunu soylemem gerekirse aynen soyle diyorum:

Vay orospu!

Normalde hic kufretmem ama bazen icimden ettigim olur.
Üstü Mekke altı Paris derlerdi bir zamanlar, bi de bol bol makyaj.