bugün

Benim lan bu. Vallaha benim. Geçen hafta Birisini korkutmak için aldığım torpili cebimde unutmuştum. işle alakalı olarak danıştay başkanlığına girerken xray cihazının ötmesiyle cebimdekileri boşaltmam istendi. Telefon, şarj aleti, araba anahtarı her şeyi çıkardım hâlâ ötüyor. Bir daha elimi attım. Ana! Torpil cebimde. Lan çıkarsam nasıl tepkiyle karşılaşacağımı bilmiyorum. Çıkarmasam güvenlikler arayıp bulacak. Çıkarıp köşeye saklarken güvenlik gördü ve bu ne diyerek bastı kahkahayı. Ben acayip şekilde utanarak "birisine şaka yapmak için almıştım, cebimde unutmuşum" dedim. "içeri de mi atacaktın! Aman ha." Dedi. Ben "Yok ya aptal mıyım Tabiki içeri de atmayacaktım" dedim. Neyse biz de kalsın çıkışta alırsın dediler ama kızlı erkekli güvenlik sürüsü kahkahayla gülüyorlar. Aptal gibi hissetmiştim kendimi. işin garibi bundan 1 saat kadar önce bu torpille, polis aramasıyla giriş yapılan milli güvenlik kuruluna girmiştim. Allah'tan orada tespit edilmedi yoksa; "devlet içerisinde eylem ve toplumda infial yaratmak amacıyla ses bombası atmaya teşebbüs" suçuyla hapise tıkarlardı her halde. Torpili de kıçıma tıkmaları cabası.
Şimdi düşünüyorum da, Şükürler olsun ucuz yıtmışık lan.