bugün

Hayatimda duydugum ve gördügüm en güzel atasözü.
hüloğğcuların zeka sınırını zorlayınca yumurtlayabildiklerini gösteren vecize.
göt üstünde göt kılı kopar kopar oy versin. gibi bir atasözüdür.
her yer başbahan her yer başbahan diyen amcanın akrabası olan biri tarafından uydurulmuş olması muhtemel sözdür.
pek kafiyeli olamayan kavramsı tümce.
Tuvalette düşündüğüm; düşünürken güldüğüm; gülerken sıçtığım olağanüstü atasözüdür. Ortasına aslan bırakılan sığır sürüsünün dağılmasını anlatır.
güzel bir atasözünden derive edilen yobaz versiyonudur. tuvalette güzel sıçırtır. gerçek şiddet yanlılarının, cahil yobazlar olduğunu ispatlar.

gerçek vatandaş ancak nefs-i müdafa yapar. yobaz ise hak yolunda olduğunu zannederken aslında bok yolunda olduğunu farkedemez.
utanmazın teki olsam,
sikerdim ananın amını.

olarak devamı getirilebilecek çok güzel bir aşık atışması başlangıcıdır.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: hakaret etmeyi marifet sanmak)
kafiye olayını katletmiş söz. böyle nefret cümlelerini yazanları görüyorum ve bir de kendilerine Müslüman diyorlar ya üzücü olan o. insanların ölümüne,dayak yiyişine sevinen Müslüman olur mu? bunların islam'la falan alakası yok ey dostlar,bunların benimsedikleri, kafalarını yastıktan kaldırmasalar bile yedikleri tüm kul hakkı vs. hepsini,bakın görenler görüyor demiyorum,gören görüyor diyorum. hepinizin kafasına kalbine bu nefreti aşılayanlara lanet olsun, keşke bu kafalar daha fazla çalışabilse.
not: bunlar sadece bu kafada olanlara değil,şiddet yanlısı provokatör! tüm çapulcularadır. (müslüman çapulcuyum)