bugün

güzel bir saç modelidir.
Saçım belki düz, belki dalgalı, belki kıvırcıktır. 1 santimden uzun olmasına fırsat verseydim, belki öğrenebilirdim..

Kadınlara gelince; kıvırcık net çirkindir.. dümdüz ise ya ince telli olup kafaya yapışır, ya da kuyu filmindeki rahmetli psikopat samara gibi görünür..

Dünyadaki bütün cinsellik simgesi kadınlar dalgalı saçlı, mesela.. rita hayworth, marilyn monroe, cindy crawford, farah fawcett. Bu kadar hemcinsim yanılıyor olamaz. Hemcinsim derken mesela true zıplamasın, ben beğenen taraftayım..
Kesinlikle dalgalı saç en güzeli.
Kızlar saçlarıma hayran ordan biliyorum..
Düz saçlıların hayalidir. dalgasız saçta bu dalgalı saçlıların hayalidir. Hatta sarışınlar en çok kızıl olmak isterken, siyah saçlılar da sarışın olmak istemektedirler. Akabinde kıvırcık saçlılar da sık sık düz ya da dalgalı saça sahip olmak istemektedir.

Olana odaklanmayıp, sürekli olmayanı isteyen malum ruh hastası zihniyetindekileri anlama çabasındakilerin zihnini dalgalandıran saçlardır.
Tam olarak sahip olmadığım saç şeklidir ki ben tamamen düz saçlarım olsun isterdim. Ebeveynlerimin ikisinin de dümdüz saçları var ancak biz çocukları az dalgalı saçlara sahibiz. Üzücü.