bugün

yeni sistemin en buyuk sorunlarindan biridir.

yahu ey meclis, bir anayasa taslagi hazirlamissin masallah butun her seyi sayin cumhurbaskanimiz recep tayyip erdogan'a yıkıyorsun. ya sen kimsin ya ? reisimize bu kadar yuklenmeye ne hakkin var ?

-cumhurbaskani butceyi ve butce kanununu hazirlayacak
-hsyk uyelerinin cogunu sececek
-bakanlari ve ust duzey kamu yoneticilerini atayacak

daha bunun gibi bir suru ivir zıvır iş. yahu 550 kisiydiniz yetmedi 600 oldunuz, 600 kisi hicbir is yapmadan oturacak sadece kanun cikaracak geri kalan tum isleri sayin cumhurbaskanimiz yapacak. var mi boyle bir dunya ya ?

ben sayin cumhurbaskanini seven biri olarak #hayır diyorum. kendisi belli bir yaşın üstünde, batı pkk dhkp-c feto gibi bir cok unsurla mucadele ediyor ve fazlasiyla yoruluyor. bizim meclis de sayin cumhurbaskanimizi rahatlatmak yerine daha ziyade tum isi sayin erdogan'in ustune yikmaya calisiyor, akillarinca yattiklari yerden maas alacaklar.

yok oyle kardesim, calisacaksin gece gunduz calisacaksin, kimin atanacagina da sen bakiver bir zahmet koca cumhurbaskani sizin atamalarinizla mi ugrasacak batının kumpaslariyla mi ?

biraz edep yahu.

o yüzden oyum #hayır. seni yıpratmak isteyenlere #hayır diyorum sayin cumhurbaskanim.
Aklı selim akpli kardeslerimden destek beklediğim baslik.
hem yetişemez.

hem alanında eğitim almadığı konuyu muhakeme edip değerlendiremez.

danışmanlarla yürütülecekse çok riskli çok tehlikeli.

düşünemiyorum

yiğit bulutgilleri ve fetöcü uzantılı danışmaları.

çok tehlikeli.

halk bunu nasıl önleyebilir?
hem yetişemez.

hem alanında eğitim almadığı konuyu muhakeme edip değerlendiremez.

danışmanlarla yürütülecekse çok riskli çok tehlikeli.

düşünemiyorum

yiğit bulutgilleri ve fetöcü uzantılı danışmaları.

çok tehlikeli.

halk bunu nasıl önleyebilir?
hala evet diyen kandirilmis saf akp secmeninin ugramadigi baslik.
Cumhurbaskanimizi savunmama ragmen destek gelmedigine gore demek ki akp tabaninda da ihanete destek verenler var.

Reisi harcatmayacagiz.
reisimizi sevmeyenler başlığa entry girmeyerek başlığın aralarda kaybolmasını istiyorlar.

Ama kumpaslarinizi açığa çıkaracağım bundan kacamazsiniz.

Reisimizi sizin kirli oyunlarinizla yipratmaya #hayır.
reisimiz yine tum iyi niyetiyle kendisinin üstüne bırakılan bu sorumlulukları bunca çileyi çekmek pahasına kabulleniyor.

ama biz reisimizi böyle bir yükün altına sokmayacağız.

Reis bize uzun yıllar lazim, o olmazsa batıya karsi nasil mucadele edicez ? 2023 ve 2071 hayallerimize nasil ulasicaz ?

Tum bu sebeplerden dolayi reisimizin bunca isle yipratilmasina #hayır diyorum.

Reisimizi seven siz değerli kardeşlerime de cagrida bulunuyorum. Bu tezgaha gelmeyin.

Oyumuz #hayır, var bunda da bir hayır.
Yerinde bir sorudur. Yani her ne kadar çok çalışkan, dirayetli, vs olsa da, bu kadar işi batman değil süperman bile yapamaz.

Cmb'mızın yorulmasını istemiyoruz, hayır diyoruz.

Ayrıca başbakanamızı da çok seviyoruz, onun gitmesini istemiyoruz, hayır diyoruz.
şimdiye kadar nasıl yaptıysa öyledir. (bkz: kandırılarak)

(bkz: kandırıldıklarımız kandırılacağımızın teminatıdır)
yeni sistemin en buyuk sorunlarindan biridir.

yahu ey meclis, bir anayasa taslagi hazirlamissin masallah butun her seyi sayin cumhurbaskanimiz recep tayyip erdogan'a yıkıyorsun. Ya sen kimsin ya ? Reisimize bu kadar yuklenmeye ne hakkin var ?

-Cumhurbaskani butceyi ve butce kanununu hazirlayacak
-hsyk uyelerinin cogunu sececek
-bakanlari ve ust duzey kamu yoneticilerini atayacak

daha bunun gibi bir suru ivir zıvır iş. Yahu 550 kisiydiniz yetmedi 600 oldunuz, 600 kisi hicbir is yapmadan oturacak sadece kanun cikaracak geri kalan tum isleri sayin cumhurbaskanimiz yapacak. Var mi boyle bir dunya ya ?

Ben sayin cumhurbaskanini seven biri olarak #hayır diyorum. Kendisi belli bir yaşın üstünde, batı pkk dhkp-c feto gibi bir cok unsurla mucadele ediyor ve fazlasiyla yoruluyor. Bizim meclis de sayin cumhurbaskanimizi rahatlatmak yerine daha ziyade tum isi sayin erdogan'in ustune yikmaya calisiyor, akillarinca yattiklari yerden maas alacaklar.

Yok oyle kardesim, calisacaksin gece gunduz calisacaksin, kimin atanacagina da sen bakiver bir zahmet koca cumhurbaskani sizin atamalarinizla mi ugrasacak batının kumpaslariyla mi ?

Biraz edep yahu.

O yüzden oyum #hayır. Seni yıpratmak isteyenlere #hayır diyorum sayin cumhurbaskanim.