bugün

bir kitapla kriz olduguna inananlar halen var aman allahim.. demek bu hukumet de bir kalemde butun kotu gidisata dur dedi ha.. evet oyle olmus belli ki..
x baslik y dedirtti..
ne oldu hemen soyliyim.. bunlar hamasi laflar , oyle bossun dolusunla olmaz bu isler. bir sonraki hukumette gorecez simdi yapilanlari esas olarak. hersey duzgun denmeye calisiliyor ozellikle , hersey yolunda , sihirli degenek geldi de boyle oldu zaten. arkasinda cakal olan kedi zaten yikilmaz merak etme bu da benden. dusunuyorum da acaba , elle tutulur icraat ne var diye.. hayir yok , derseler ki kanunlar kurallar , degisen sistematikler , yumusak g partisi de gelse avrupa birligi korkusuna zaten yapilacakti bunlar.. tekrar dusunuyorum da elde olan birsey yok , olanlarda kaybediliyor zaten..(vallahi sirca koskumde yasamiyorum , sadece bos bir insanim haha)
bu denli şiddetle tartışılıyor olması, tartışılmayı gerekli kılan sebeplerdendir.
kurumları bırakın bireylerinde tartışması gereken bir durumdur.

tartıştıkça hem farkında olmadığımız veya görmezden geldiğimiz bir sürü ayak oyununun farkına varmamızı sağlar, hem de bilinçlenmemize katkıda bulunur.