bugün

Erdoğan, Reşid Galip çıkışı, MEHAPE deyişi, CEHAPE deyişi. Üstüne Türkçülüğe yüklenişi, Uyuşturucu Baronları nitelemesi Cumhur ittifakı meselesini tamamen bitirmiştir. AKP artık Mecliste azınlık durumdadır.
yobazlar ittifakıdır. karşısında olanlar aynı zamanda tarikat safsatasına da karşıdırlar.
AKP'nin 'kullan-at' ittifakıdır. MHP ve Devlet Bahçeli artık şunun farkına varsın: AKP ve Erdoğan kendi emelleri için sizi ittifak yapmaya çağırdı ve Erdoğan, çok istediği başkanlığı elde etti. Yani sizinle alâkalı herhangi bir duygusal veya vicdanî bir bağ kurmak amacıyla ittifak yapılmadı, bunu 16 yıldır gündemi takip eden akıllı bir birey hemen anlayabilir.

Bunun sıkı bir ittifak olmadığının bir kanıtı şudur: Zamanında "milliyetçiliği ayaklar altına aldık." diyen birisiyle ve onun partisiyle, Milliyetçiliği esas alan bir partinin (Adından da anlaşılacağı üzere) ortak bir paydada, sürekli bir ittifak hâlinde olması mantıken mümkün değil.
bahçeli dura dura andımızda ayrılmaya karar verdi biz de yedik.

Lan Türk'e düşman bir sürü hakerete katıldın ?!?!? Andımız tartışması çıkınca mı devreye giriyorsun ?!?!?

Bir planları vardır!
akp'nin sikmeyeceği eşeğin önüne ot koyamayacağını 16 yıldır anlamayan bahçeli'nin bittiğini açıkladığı ittifaktır. kullanıldım atıldım demek yerine ortamlarda ben bitirdim dersin kim bilecek.
boş beleş sözde ittifaktır evet.
yeni sistemde meclisin feshi nasıl oluyordu.
bi an aklıma geliverdi.
Fetöcü ler cumhur ittifakını ele geçirmiş diyerek MHP tabanlılar içeri yollanabilir.
verecek bahane arıyor diyecegimiz, pardon o başka bir şey için kullanılıyor diyelim.

ayrılmak için bahane arayan bahçelinin istedigi bahanenin ortaya çıkmasıyla vuku bulmuş hadisedir.

şu ülkede bir amına kodumun gerçegini m illete dikta edemiyoruz, yahu mhp bizim degil sizin stepneniz.

mhp diye bir parti olmasa biz terörinde, onun yandaşınında üzerinden silindir gibi geçeriz. istersek alfabeyi degiştirir istersek istedigimizle savaşa gireriz.

hatta chpyi de kapatırız kimse laf edemez.

ama mhp var ya mmhp her şeyin önündeki engel.
aciz aciz yok akp bitmiştir yok mhp bitmiştir demekle bitseydi cehape şu anda müzeler de sergileniyor olurdu .

klavye ile bitirmek ne kadar kolay ama iş seçim gecesine geldimi bu o bitmiştir bu tükenmiştir diyenleri sözlükte mumla arar hale geliyoruz .

deliklerine kaçıyorlar seçim geceleri .

tükürdüklerini yalamak zorlarına gidiyor .

göt olmayı hazmedemiyorlar .

ama biz göte göt demeye devam edecez ki göt başka bir şey olmadığı oalamadığı ve olamayacağı meydana dökülsün .
her zaman ki danışıklı dövüştür. Bahçeli artık itibarını yitirmiştir.
biten ittifaktır.
ayrıca mhp tarafından hissedilen şu olabilir.
(bkz: günah dolu geceden sonra vicdan yapmak)
Kısa vadede başarılı uzun vadede başarısız ittifaktir. MHP önceki belediye seçimlerinde olduğu gibi CHP ile ittifak yaparsa uzun heriften bir zurriyetsiz çıkışı daha bekliyorum.
An itibari ile Cum-Shot ittifakı olmuştur.
görsel
Millet aklahahahahaha.
(bkz: cumhur ittifakı nda üvey evlat muamelesi gördük)
Koalisyonlar bitecek dediniz.

ittifaklar çıkardınız.

Milletin bekası için. 15 temmuz gibi kalkışmaları önlemek için başkanın yanındayız dediniz.

Amenna dedik.

Ama belediye seçiminde ittifak nedir?
Koltuk paylaşmak nedir?
Madem birlikte hareket edeceksiniz!!!! Mhp nin varoluş amacı nedir?
Türküm, doğruyum, çalışkanım, ey büyük atatürk, sözlerinden rahatsız olanlarla mı yürüyeceksiniz?
Tarihin en büyük stepnesi olarak yazılacaksınız.
Tarihin en rezil siyasi oluşumu olmaya adaysınız.
Mhp yi ayaklar altına aldınız.
Türklüğü ayaklar altına aldınız.
Kendi siyasi simgenizin kellesiyle poz verecek kadar akıldan uzaklaştınız.
Üllemin bekasını düşünüyorum ayaklarını bırakın. En büyük zararı siz verdiniz bu ülkeye.
Madem bir tehdit var. Çıkın belgeleriyle açıklayın.
Karnımız tok dış mihraklara.
bulunduğum muhitte ak parti aday çıkarmadı ve istemeyerekte olsa mhp nin kerkerez sümüklü tembel adayını destekleyeceğiz.

bizde liderin sözü önemlidir. reis bu şehirde semtte adayımız cumhur ittifakı oy verilecek diyorsa bir bildiği vardır. zaten son yaptığımız toplantıda da böyle karar alındı.

ama ciddi ciddi adaydan nefret ediyorum. reis kusura bakmasın belki cumhur ittifakına oy vermem.
görsel
7 cedlerine beddua ediliyor. Mutluluklar dilerim.
görsel
çıkar ittifakıdır. anlaşmazlık olduğunda karşılıklı restleşmelerle ve ardından verilen tavizlerle yürür.
Önümüzdeki 31 mart yerel seçimleri sonrası bozulacak olan ittifaktır.
ilçede seçimi mhp kazandığında tansiyonu düşen, 5 yıl boyunca belediye başkanına sövüp söylenen akp li akrabalarımın yine aynı adamlar aday olmasına rağmen akp aday çıkarmadığı için sövdükleri başkana oy vermesine sebep olan ittifaktır. Rezillique.
güncel Önemli Başlıklar