bugün

millet am üstünde fındık kırarken, pis göbeğine koyduğu kuruyemişini pis elleriyle yiyen, acınası eziktir. bu insan azmanlarını bir toplama kampında toplayıp sabun yapmak insanlığa hizmet'tir. net.

edit: yeni sevişip gelmiş, kafası güzel yazar beyanı. * *
(bkz: merhaba bunu okuyan insan) (bkz: bil ki bu sensin), (bkz: benim), (bkz: hepimiz hepimiziz)...
sayısı 583 olan insan topluluğu ki bu sadece uludağsözlük.

edit:573 oldu tl den hızlı düşüyor şefersiz
(bkz: şekil A ben)
en kötüsü de evde kalmış olmak yetmezmiş gibi sözlükte ergenleri okumak.
millet fındık kırarken, siz çalışmak zorundasınızdır. toplama kampında yakılmayı hak ediyorum, ne lan bu her gün sabah 8 gece 12. çalış çalış çalış, sanki kefene cep icat edildi.
Kitap okuyan, belgesel izleyen bir kültür abidesi olabilecek kişi.
ilk defa cumartesi gecesi dışarı çıkan insan söylemi. kendi ezikliğini bastırmak için başkalarına bok atma çabaları.
kız arkadaşı gelene kadar evi hazırlayıp zaman geçirmek için sözlükte takılan eziktir.

tamam geçti, yalamaya devam et.
Cumartesi gecesi dışarı çıkan dallamalar içip sikişirken uyuyor olacaktır. Sosyal pezevenkler uyurken de o antremanda olacaktır.
amdan ama atlıyann, alemlere akıp kendince milleti ezen yazarın saçma sapan başlığı.

(bkz: he canım he)
sozluk seksinin ne oldugunu bilmeyen dangalagin tespitine kurban giden kisi.
cumartesi gecesi nedir ? mesela istanbuldasın. gece boğaz köprüsünde gişelerde sıraya girersin. çok kişi yaşamamıştır. ne ezik olacak kardeşim . akıllı adamdır.
madem öyleyse "sen ne arıyosun la burada? diye sorulası, ve " tencere dibin kara seninki benden kara" denilesi bir yazarın başlığıdır.
Başlık bile açıyorlar.
Balkona ciktim bende degilim.
insan içine çıkamayan tiptir. evet.
Asosyal değil yaşlıdır.
Abi cumartesi olayını sakın ifşa etme unutma sadece erkekler biliyor.*
o ben olsam bari.
an itibariyle 610 kişiyiz hepimize merhaba!
Cumartesi gecelerini de arada rahat bırakmak lazım. Eskitmemek lazım. Siz eziklerin ve yaşlıların da dünyasını görmek mersk gidermek lazım.
Apış arası kokar. Evet.
çok sosyal olduğum için uyumaya vakit bulamıyorum ne alakası var ulan benim de ayarımı bozdunuz forum gibi olduk ya...
Çok üzülüyorum bu tiplere. Evet.