bugün

asıl başlık : cs deki rehinelerin altına bakmaya çalışan piç arkadaş olacaktı. karakter sınırı falan dedi. ben de hemen gapattım. böyle bi şey çıktı sonra . neyse.

küçüklüğümde beni ilk kez yoldan çıkaran arkadaştır. ben hep cs italy de tavıkları öldürüp 5 dakka sonra derse otururdum. piç bi arkdaşım vardı. şimdi sanayide motosiklet işinde. neyse.

bi gün geldi olm mansiyon diye bi bölüm buldum kızlar teklif ediyo.. pardon lan bi dakka pardon . olm mansiyon diye bi yer buldum dedi. rehinelerin altını görüyosun dedi. benim de o zamanlar gördüğüm en ayıpçı şey ; pazar süprüzündeki sibel candı amk. evet. o da osmaniyedeki büyük halama benziyodu. on saniye sonra değiştirirdim.

hemen açtık tabi çıplaklı karılara sahip bölümü . nasıl heyecanlyım.. hemen botları attık. işimizi rahat olsun diye. zaten yarısı terörist. şimdi pay isterler karıdan. vermezsek kaçarlar bölümden dışına. uğraş dur. özerklik de isterler ühüü. neyse.

girdik bölüme. bi baktım enee kadın rehine buldu çocuk. hani la nasıl bakılıyo dedim. silahı doğrulttu gerekli yerlere. biz de kafaları eğdik ekranın önünde. spastik gibiyiz. iki boyutun canı cehenneme ya. evet. fazla bi şey göremedim ama o gün bugündür bi farklıyım arkadaşlar ya. beni sigaraya alıştıran arkadaş da bu herif.

o günlerden sinyali vermiş adam. benden arkadaş olmaz demiş.

anlamamışım. evet.