bugün

az önce reklamlarda rastladıgım coca cola reklamındaki şirin mi şirin öpülesi öpülmekten usanılmayası bebek.
bir ramazan daha geldi ve bir ramazan gelenegi olarak yine kola reklamları boy göstermeye başladı ama beni gonlumden fethetti adamlar her turlu pazarlamanın kralını yapıyorlar vallahi.
coca cola nın son ibneliği. o bebeği ters çevirince çince "bu uşak büyüyünce sizin götünüzü sikecek!" yazıyor. biraz daha uyanık olun, kanmayın böyle reklamlara.
asitli bir içecek markasının reklamları vasıtasıyla üzerinden para kazanılmasına şahit olduğumuz bebektir. yaptıklarının etik olarak değeri paha biçilemezdir.
kendi yaşındaki akranlarının, orta doğuda, oynadığı reklamın sahibi olan markanın ettiği *silah yardımlarıyla nasıl katledildiğini bilmeyen bebektir!
büyüdüğünde böyle kanlı bir şeyin parçası olduğunu farkettiğinde anne ve babasını reddedecek yine aynı bebektir!
(bkz: coco cola öldürür)
Not: onca gereksiz yazıda gereksiz yere eksilendim bişi demedim ama bu yazıda eksilenmek koydu be!ne düşünerek eksiledi gercekten merak ediyorum her kimse nedenini mesaj atarsa sevinirim gerçekten merak ediyorum!
Bunun bir de baby tv reklamında oynayan versiyonu vardır ki öpülmekten usanılmaz. Gördüğün yerde yanaklarından mıncır kişisidir.