bugün

çoban'ın aysun kayacıya ayar niteliğinde söylemidir.
(bkz: zeki müren de bizi görecek mi)?
edit: başlık başıma kalmış.
(bkz: aşkımla erir misin)
koyun gözlüm oyunu yerim senin.
--ben de mankenlerle aynı oya sahip olmak istemiyorum.

--sarışınlarla benim oyum niye eşit?

--"göbeğini kaşıyan çoban"la göbeğini açan manken arasında fark olmalı.

biraz entelektüel bir çoban portresi çizdim,ancak aysun kayacı gibi üst düzey bir bilgine laf yetiştirmek için böyle yapmak zorundaydım.
bakam adam ol içerim 2 bardak kola öpmekle de bırakmam bilirsin, işimi yarım kesmem ben.
(bkz: çoban sensin kaval da g tüne girsin)
(bkz: sen hiç kaval çaldın mı) *

kaval derken; (bkz: kaval çalmak)
(bkz: dudaklarını uzatmakla üstün olunmuyor)
cikarip masaya vurmak kosuluyla;

+ mudur bu buna konus! srraakk!

seklindedir.
coban büyük ihtimalle sürüden seçtiği bir kurbanın adını aysun takıp o şekilde cevabını vericektir.
tıpkı bir takım sözlük yazarlarının yaptığı gibi.
(bkz: çobanın intikamı)
yazarlar tarafından genel olarak "becermek, ağzına vermek, g.tüne sokmak" formlarında cevaplanmış aysun kayacı'nın açıklaması. demokrasiyi götünden anlayıp komik duruma düşen birisine verdiğiniz cevaplar çok yerinde doğrusu. tebrik ediyorum hepinizi. demokrasinin kılıcı bellediğiniz s.klerinizi iki dakika elinizden bıraksanızda aklı başında cevaplar verseniz belki iki kişinin ufku açılırdı yazdıklarınızla.
- nasıl benim oyum bir çobanınkiyle eşit olur anlamıyorum? çoban, ezik, gariban...
+ sen benim kim olduğumu biliyor musun? ben simyacıdaki çobanım be... tee endülüsten geldim sırf oy vermek için be angutların kraliçesi. anlamıyomuşş...asıl ben anlamıyorum lan neden burada olduğumu. coelho bana "burada salak bir kız var, senlen daşşak geçiyo" dedi diye cevap veriyorum;
sarışınların aptallığına kanıt bir sürünün sıradan bir koyunu olacağıma harbi koyunların çobanı olurum. kralların soytarısı olacağıma soytarıların kralı olurum güzelim...
(bkz: güzel olduğunuz kadar küstahsınız da)*
(bkz: oy oy oy) (bkz: büyümüş de siyaset yaparmış) *
- at gibi olmasan seni de güderdim lakin sana bineceğim.
güncel Önemli Başlıklar