bugün

Red alerttaki gibi teslalariyla ünlü olan oyun.
bağımlılık yaratan hede.
Güncellemeler ile birlikte gerçekten daha da güzelleşmiş oyundur.
android strateji oyunu.
Barbar kral basamıyoz, ganimet bulamıyoz diye ağlayanlara yönelik güncellemeler getiren oyun. Yoğusam köye 2 metre kar yağmış çoğ da tın.
güncellemesine hala alışamadığım oyun. şu klanını diğerleri ile karşılaştır mesajını anlamadım. ayrıca 2 gündür ganimetli tek bi köy bile bulamadım.
sözlüğün klanına tüm sözlük yazarları davetlidir.

klan adı: uludag sozluk
klan etiketi: #8v2qjvr2
her yerde reklamı çıkan oynayacağım varsa bile oynamayacağım oyun.
Th 7'de bir günde 20000 kara iksir çaldığım oyun.
oynamamakta direniyordum ama başladım , iyi ki başlamışım .
64levele gelip sildigim oyundur. Özledim biran.
Tatil etkinliği olarak iksir toplayıcılar ve hızlandırıcılar bir taş ile güçlendirilebiliyor. Onun dışında oyuna sürekli yenilik gelmesi oyunu gerçekten oynanabilir kılıyor. Bu oyunla ilgili tecrübelerime dayanarak söyleyebileceğim en iyi şey bütün her şeyi sonuna kadar yükseltmeden köy binanızı basmamanız olur.
#9rcOcqqj Serra' nın clanı gelsenize lan. evet.
Klana bekleriz. Özellikle 80+ ve kadın arkadaşları. #29yj92op Dayının Yeri
Th 9 full köyümle klan aradığım oyun.
böyle devam ederse gözlerimi bozacak olan oyun. allah korusun.
birkaç aydır oynadığım cici oyun. sağlam klan arayan 70 lv. üstü arkadaşlar var ise mesaj kutum açık.
kaldırılası oyun. gereksiz yere 11 yaşındaki veletler doluştu. adam sanıp yrd verip bir sabah uyandığında klanı dağıttığını görüyorsun. sonra vay efendim beni neden mail ile şikayet ettin abi. siktir git kumda oyna bebe.
Clan varsa alırım bi dal.
insanların çok rağbet ettiği güzel oyun. türkçe bilmeyenlerin oyundan da anlamaması normaldir.
bir boom beach degildir acayip sikici bir yerden itibaren sikiyor 26. levelden sonra telefonumdan cat diye siliverdim.
97 level olacagim oyundur. Az kaldi kara iksir depom son seviyeye yukseliyor, bitince seviye atlayacagim. Okcusu 6. Seviyenin uzerinde olanlar 18bin puana sahip klanimiza gelebilirler.
klan aradığım oyun. aslında aramıyorum ama sağlam klan varsa iyi olur, 45 levelim. ejder açık.
barışçı bir politikayla kalkındığım, efendi değl hizmetkar olduğum oyun.
mükemmel sarıcı oyun. ilerledikçe bağımlısı yapar ilk başlarda sıkılsanız da.

aylar sonra gelen edit: sadece başında değil, sonlara doğru da sıkılabiliyorsunuz.