bugün

insanı gerçekten derinden üzen şeydir.

Kardeşim madem eksi oy atacaksınız , tıklama ulan o başlığa. içinde ne yazıyor görme. Bu nasıl çelişki böyle . Allah kahretmesin sizi emi.

Hay ellerinde tetanoz hastalığı olasıcalar sizi !

Burdan ben şunu anlarım. Sizinde aslında hoşunuza gidiyor. Ama benim gibi cesaret edip yazamazsınız.

Biliyorum. Belki burdan bir iki kızı tav ederimde , aman böyle şeyler yazmayayım ve ahlak kasayım diyonuz. Biz bunu bilmeyecek kadar enayimiyiz ? Asla. Oğlum siz o yollardan gelirken ben çoktan eve gelmiş çay içiyordum. Allah ın ergenleri sizi. Yada kadın düşkünleri sizi.

Biraz mert olunda sadece gerçekleri yazın bakalım.

Burda ahlak kasan her insan inanın bak bir fırsatını bulsa ta bilmem a..na bile koyar.

Mesele ne biliyor musunuz ? Tamamen politik ve çıkar meselesi.

Ya olurda beyefendi nazik yazılar yazdığı için burdan kız düşürür de olaki sevişir.

Bırak lan bu işleri bırak. Azıcık delikanlı olun delikanlı. Öyle cinsel başlık ve entryleri eksilemekle bu işler olmaz. Biz 32 yaşında adamız. Neyin ne olduğunu sizden bin kat daha fazla iyi biliriz.
işin dışkısı çıkıyor efenim. Yok şuna sürtünmek zorunda kalmak, yok tayt giyene şaplak atmak. Saçmalanmaz, taranır efenim.