bugün

kaynak : http://www.mynet.com/habe...lari-oldur-dedi-3156141-1

sözlükte bir cin mevzusudur gidiyor, lakin gerçekten de psikolojisi bozuk bir annenin nasıl bir caniye dönüştüğünün göstergesidir.

yazık gerçekten yazık, o bebeğin o çocuğun tek şansızlığı böyle bozuk bir aileye denk gelmeleri.

her gün değişik haberler almaktan sıkılmıyoruz, her türlüsü oluyor canım ülkemde.

ve gram şaşırmıyorum.
cinler tarafından cin konusunu kapatalım diye, kamuoyu yaratmak amacıyla tahrik edilen annedir. cinlerin kan dökmeye devam ettiklerini kanıtlar.
Ne güzel şimdi bunu hastaneye alırlar orda takıkır, fazla spiderman izlemiş bu sayede çok güzel salağa yatmış.
inanmayacaksınız bu benim arkadaşımın arkadaşının hanımı, hiç böyle biri değil demiş arkadaşıma yeşiller söyledi falan demiş sıyırmış yani yaklaşık bir sene geçti aradan.

görsel

Mesaj attım oymuş. ilk duyduğumda çok garip hissetmiştim.
enteresan bu eski bir haber olmasına rağmen cımbızlama olarak şimdi haberlere düşmüş. ne kadar enteresan. sanki birileri birilerinin düğmesine basmış gibi.

basılan düğmenin amacını hemen en baştan anlıyoruz:

--spoiler--
sözlükte bir cin mevzusudur gidiyor, lakin ...
--spoiler--

yani gitmesin. zaten sözlükte bunlar oluyor diye bu insanlar bunu yapıyor değil mi? tey ne zaman yapmış, ama olsun. algı çalışması.
öyle salak saçma şeylerle insanların beyni yıkanırsa, yeşil cin de görür, sikik eflatun cin de!
Doğru söyleyen kadındır.
Kadının tipinden bile belli oluyor kadının psikoz hastası olması muhtemel daha önce bakkirkoye gittim bi yakınım için o da böyleydi.
Bu insanlar kimsenin görmediği şeyleri görüyormuş kimsenin duymadığı şeyleri duyuyormuş doktor dedi bunu.
maalesef doğum sonrası bunalımı bazı kadınlarda çocuktan nefret etme yaklaşmamadan çocuklarına zarar vermeye gidecek kadar aşırılıklar üretebiliyor.
bu tür bir bunalım yaşayan kadını çocukla başbaşa bırakmak böyle vahim tablolar ortaya çıkarabiliyor.

üzgünüm.
--spoiler--
sözlükte bir cin mevzusudur gidiyor, lakin gerçekten de psikolojisi bozuk bir annenin nasıl bir caniye dönüştüğünün göstergesidir.
--spoiler--

bu kadın sözlükten bu mevzuyu görüp bunu yapmadı, anladıın? çok önceden yapmış bunu, sözlük hesabı da yok ayrıca. cinler sana emrediyor olabilir. ben de cinlere hizmet etmemenizi emrediyorum. hadi bakalım. seçimini yap.