bugün

günümüzün en büyük realitelerinden biri olmaya devam etmektedir.
maliki, esad ve mısırlı cuntacılara danıştıktan sonra artık sandığa ihtiyaç duyacaklarını zannetmiyorum. ne de olsa demokrasi sandık değilmiş!
seçim çakalı üçkağıtçı akape zihniyetinin yüzsüzce haykırdığı durum.

biliyorlar nasıl olsa hileyle oylarını beş on puan artıracaklarını.
ama bu sefer bir yerinize kaçarsa ayılırsınız gibi geliyor.
zaten gezi olaylarının asıl sebebi budur. koskoca bir çaresizlik.
gezi olaylarını bu sebebe bağlayan ibişleri ortalığa saçmış durum.

işte bunlar hep cehepe.
aynen diyerek köküne kadar katıldığım durumdur . umut dünyası işte naparsın . ne demişler ? derviş dervişin arkasına sırayla geçermiş .

chp li bir arrkadaşım vardı o bile şunu diyor . baktı sandıklardan bir cacık çıkmıyor iktidar olmak hayal bile değil haybeye git oy ver gel . yıllar yılı birde en son ne zaman iktidar oldu desem hesap makinesi ararlar o derece yaa . buda başka kaçış yolu bulmuş ben halkım diyor . arıza yaa. iktidar olmanın yolu asıl bundan sonra sandıklardan geçecek bundan sonra . darbeymiş matkapmış kapandı o devirler .

karanlık yıllar geride kaldı şimdi birilerinin karanlık yıllarına girdik bakalım hayırlısı karanlıkta bıraktıklarından kat kat daha uzun karanlıkta kalırlar inşaallah . bekleyişlerini hissediyorum ya adeta ne güzel bizde bekliyoruz sabırla . asla sabırsızlıkla değil neden ? çünkü sabreden derviş hesabı . bu herzaman böyle oldu sabreden her zaman muraına ermiştir . dedelerine sor sölesin sana onlar bilmiyolarsada tanık olmuşlardır kesin . uzun yıllardan beri sabrediyoruz biz çok şükür annelerimiz babalarımız az sıkıntılar çekmedi yani onların hakkını söke söke alıcaz yani evel allah . sadece sıramızı bekliyoruz hepsi bu birde şu var herşeyin bir yeri ve bir zamanı vardır bunlar şartları uygun hale getirmeden kimse kimseye bir şey yapamaz yani .

-ben chp li değilim artık ben halkım .

+ben neyim peki ?

-halksın tabiki

+ee derdin ne ?

-derdim akp

+hee ama benim derdim akp değil ben çok memnunum nasıl olucak şimdi ? biliosun burası demokratik bir ülke ve burda insanlar oy kullanarak belirler yöneticisini atatürk öyle uygun görmüştü hatırladın mı ?

-he he

+he yani öyle eline taş alanı iktidar yapmazlar bu ülkede şiddetle artık ancak silivriye düşülüyor .

-he he

+kıç zora girdi tabi neyi savunacağınızı bile bilmiyorsunuz atatürk diyordunuz bi ara seçme ve seçilme hakkıyla zaten atatürkden bir tokat yediniz .

baş örtülüleri okullardan kovdunuz camileri kapattınız ezana dil uzattınız atatürk size din ve inanç özgürlüğü ile size birde tekme attı hala atatürk diyomusunuz .

sizin en büyük düşmanınız bundan sonra atatürktür gibime geliyor neden mi ?

yaptığınız her hareket atatürke ve onun getirdiklerine ters düşüyor .

atatürk kimseye demedi polis taşlayın diye ne dedi ? oy kullanın dedi dimi ? he ben oy kullanmıcam diyorsan yürü git molotof kullan pkklılar anarşitlerde seni bekliyorlar zaten eleman lazım mış onlarada

senin gibi hadi yürü yürü kafa açma böyle mosmor olup kalırsın işte .

atatürk kimseye camileri kapatın demedi aksine konya alaaddin camiyi restore edin diye inönüye emir veriyor inönüde adammış gibi yani napıyor hiiç oralı bile olmuyor yani .

inönünü neydiki partisi ne olsun seçmenleri ne olsun al işte bak gezi parkındalarmış aç izle soytarıları ? cehape zihniyeti yani . para sevgisi yani dünya sevgisi yani .

laiklerin şimdiki en büyük düşmanı atatürktür bunu görecekler elbette biraz daha sabıkaları artsında ben yazmaktan sıkılmam nasıl olsa hepsini yazarım evel allah .

neden atatürk tür ?

az öncede dediğim gibi atatürk cami kapattırmadı bunlar kapattı atatürk baş örtülü kızları okullardan kovmadı bunlar kovdular halada kovmaya çalışıyorlar odtü vesair batakhanelerde .

atatürk ezana dil uzatmadı bunlar uzatıyorlar .

göreceksiniz bu bahsettiğim bozuk zihniyetli laikliği ortadan kaldıracak olan tek merci atatürkün getirdikleri olacaktır .

şu anda yarı yarıya çelişiyorlar zaten az daha çelişsinler anlamayanlarda iyice bir anlasın yani ondan sonra düğmeye basılacaktır zaten .
akpnin ekmeğine yağ sürecek hareket olur.

he amk he, chp de mhp de sandığa gitmesin sonra akp %90'la gelsin ebemizi siksin.
cehapes en az üç çocuk düsturuna uymayarak her seçimde daha fazla oy kabedecek ve 2050 de tarih sahnesinden ebediyen silinecektir.
Hiç kimse sandığa boşuna gitmediği için yalan olan önermedir. Oy verdiğiniz parti %0.01 oy alsa da boş gitmezsiniz sandığa çünkü her zaman bir oy bir oydur. Örneğin 2004 Sinop belediye başkanlığı seçiminde AKP bir(1) oy farkla kazanmıştı.