bugün

futbol ile siyasetle ve dini konularla ilgili insandır.
böyle bir insan tanıyorum reelde. çok fırıldak bir insandır. rüzgar gülü gibi döner durur. artık konuşmuyorum kendisiyle.
türkiyede son zamanlarda çok sevinemeyen insandır.
Futbolu din ile devlet işlerine karıştırmayan insandır.
şu mottoyu yıllar sonra kullanabileceğim için çok mutluyum:

bu benim lan!
sonuçta insandır.
hani insanı severdik yaratandan ötürü.
yalanınızı sikeyim.
fenerbahçe ve alevi lik tercihleriyle türkiyenin yarısından çogunun hedefidir .
(bkz: Kombo yapmak)
akp li, bukalemun ve müslümanım diyen insanın farklı versiyonudur. insanları sınıflandıran iğrenç zihniyetten ne zaman vazgeçeceksiniz merak etmekteyim.

edit:sadece fenerbahceliyim.
aleviliği hariç diğer secimleri yanlış yapan insandır benim gözümde. alevilik dini inanç ve birazda ülkemizde ırki bir sürec oldugundan aileden gelir ve genelde secilen bir sey degildir. genel yapı itibarıyla hazirandan itibaren depresyonda olmaları muhtemeldir.
nötr, kendi takımlarını tutup diline vuran, ırk ayrımı yapan beyinsizlerden düzgün olandır.
fenerbahçeli olmazsa futbol sevmiyor demek değildir yada chpli değilse siyasetle ilgilenmiyor demek değildir hele alevi değilse dinle hiç ilgilenmiyor demek değildir bunun için başlığın düzeltilmesi yada ilk entrynin editlenmesi gerekir.
her alanda kaybetmiş bir insandır.ne siyasetten ne dinden ne de futboldan anlar.yazıktır.
bizzat tanıdım kendisini, en son ne zaman gördüğümü hatırlamıyorum. ergenliğe girene kadar vakit geçirilir de gerisi zor be.
Dini aÇıdan yetiştirilmesi , siyasi olarak görüşü , tuttuğu takım olarak seÇimi kimilerinin canını sıkmış olan kişidir. insan hür bir canlıdır , diyoruz. Ama özgür seÇimlerini yapan insanlar hakkında ileri geri Çok güzel konuşabiliyoruz. Bu yapılan bir ayıptır , gün geÇtikÇe insanımdan utanmaya başlıyorum. Umarım bazı seyler değişir.
oturup bir büyük rakı içilebilecek insandır.
not: chp liden kasıt atatürkçü olmasıdır, çünkü şuan ki chp nin atatürk ün chp si ile alakası yoktur.
Hayata 3-0 yenik başlayan insandır.