bugün

evet efendim...

sözde cumhuriyetin bekçileri olduklarını iddia eden, asıl olarak ak parti hükümetine laf çarpmaya çalışan fakat ne yazık ki ak parti'nin asıl cumhuriyeti kurduğunu bilmeyip tayyip erdoğan hakkında zart zurt konuşan bazı yamuk ağızlı bayanlardaki saldırgan tavırdır.

açıkçası bana çok ilginç geliyor. yani bakın çok geç olmadan gelin bizim için çalışın, ülkemiz için ak parti için çalışın kimse size demez ki lan siz cehapelisiniz giremezsiniz diye. bakın tuğçe kazaz, hande yener gibi dini bütün ahlaki öğeleri tam manasıyla anlamış olmasa da ak parti safına geçen insan ünlülerine ne kadar da düzgün, zengin ve elit bir yaşama haizler.

ya siz? saldırgan tavırlarınızın ardını merak ediyorum açıkçası. makyajlı teyzelere bazen cesaret edip soruyorum kafası hala türbanda kalmış. biz türbana karşı değiliz aslında diyor. yahu teyzeciğim kusura bakma da geçti onlar artık türbanla da gireceğiz, odanıza kadar geleceğiz televizyonlara çıkacağız bunlara eşşşşşşşşşeğim gibi alışacaksınız diyorum. kusura bakmayın ama durum bu.

ya örneğin sözlükte bakire olmayan bayanları tek yazımla tespit edebiliyorum. ne oluyor bana isyan ediyorlar ee bekaret beyinde değil toplumun şekillenmesi falan üstüne felsefe yapıyorlar. yürü lan bekaretsiz ilişkiye girmişsin sağa sola saldırıyorsun.
vermeyeydin kızım vermeyeydin gelip başınızı mı tuttum ben?
siz saldırgan tavırlara devam ettikçe bu halk elbette gariban ve tek başına ülkeyi idare edip çekip çeviren tayyip erdoğan'ın yanında olacak bu halk. milli iradeyi sarsamayacaksınız bile alın paralellerinizi gidin bu ülkeden.

nerede gariban,
orada erdoğan!