bugün

katıldığım bir önerme.

mamafih kör halleriyle ibnesinin kahpesinin götünü ayrı ayrı yakmalarıyla beni büğülüyorlar...
esas akp seçmeni kördür dedirtir. o kadar oyunlar ve filmler döner, adama gerçeği gösterirsin ama inanmaz; "ille de tayyip, ille de akp" der. kör olmayanı da "ille de çıkarım, ille de param" der. chp ve mhp gibi partiler de işte bu körlere, çıkarcılara ve gerçeği görmek istemeyenlere görüntüyü tarif etmeye çalışırlar.
hem kör hem sağırdırlar. üstüne üstlük beyinleri de yoktur.

gerçekler bu kadar ortada dolaşırken, etrafa karşı çirkeflik yapacaklarına önce dönüp kendilerine baksınlar. kendi partilerinin çevirdikleri dolapları görsünler artık.

edit: silik yemiş bu entry'de yazılanların neresi hakaret söyler misiniz?

onların sürekli yaptığı gibi kimseye ana avrat düz gitmedim. sözlükte eşitlik-özgürlük felan yok. işlerine gelmeyen entryleri siliyorlar.
Hırsızlara, katillere oy verenlerin kurdug cumleler. 17-25 aralik operasyonlarinda evden cikan paralarin hala hesabini veremeyen aciklama yapmayan partiye oy verenlerin kurdugu cumleler. Sokakta ali ismail korkmaz oldurulurken "o da otursaymis evinde" diyenlerin kurdugu cumleler.

Dusunuyorum da dolarin , euronun 3 liraya yaklastigi, etin ve benzinin tavan yaptigi, sictigimiz boktan vergi isteyen su ulkede asgari ucretle gecinmeye calisan insanlarin akpye oy veriyor olmasi "seven s*kilir, s*ken sevilir" cumlesinin kaniti.