bugün

yanlışın var hocu ! olaylar chp ve utah jazz koalistyonu ile başladı üstüne de rafael nadal destek verince gezi parkı tamamen tottenham taraftarlarınca yağmalandı.

(bkz: nasıl olsa atmak beleş)
bdp olayın ilk haftasında her açıklamasında çözüm sürecine zarar verecek diye olaya karşı çıkmıştır. bdp'lilerin katılmamasını istemiştir.

ne güzel ittifakmış lan o eyleme gitmeyin diyor partililerine.
gezi parkının akp lilerin tüm devrelerini, beyinsel fonksiyonlarını, savunma mekanizmalarını, algılarını, psikolojilerini bozduğunun bir başka kanıtı tespit. din diyolar olmuyo, bayrağa sarıyolar yemiyo, rte atatürk demeye bile başladı kesmedi. ha gayret biraz daha zorlarsanız sıçış tamamlanacak.
kardeşi olsa, chp'den bilecek cahil makarnacı söylemidir...
komedidir. chp gençlik kollarından gelen mesajla olayları chp'nin başlattığını belgelemişler. ben de mesaj attım arkadaşlarıma o zaman eylemi ben başlatmış sayılırım bende bilmemne partisiyim hadi haber yap eylemi bilmemne partisi başlattı diye.

ha akp'ye karşı olan bir şey de chp'liler olmayacak diye bir şey yok bu kadar garip davranmaya gerek yok.
olayın nasıl başladığını bal gibi bildiği halde, führerini yalancı çıkarmamak için saçmalamaya katılan partizan ifadesidir. ne yapsın garip ?
gezi partkı eylemlerinin adını lekelemek için oradaydılar.
akpnin yandaşından ne beklenir.
yüzlerini kapatıp polise taş atanlar. ateş yakanlar uyarılara uymayanlar başbakana mazeme olsun diye oradaydılar.
kesinlikle bdp provakasyonudur.o provakasyonda ismi geçen kişi bugün akp ile beraber sarıgülü linç etmek istemektedir.
olmayan koalisyon, polis şiddeti yüzünden ortaya çıkan olaylar.

orda her kesimden, hür, kendi isteğiyle orada bulunan insanlar vardı. görmek isteyince böyle saçma sapan şeyler ortaya atılıyor demek ki.
chp ve bdp'nin , akpnin oy yüzdesini düşürmek için yapılan eylemdir.
Bu olay başladıktan günler sonra hala devam edildiği ve çevrenin kirlendiği farkedilince polis biber gazıyla müdahale etmiştir. Bir takım çapulcular gezi parkında toplanıp protesto yapmıştır. Onlara da yazık ama kandırılıyorlar. Bu ülke oyuna gelmez.