bugün

bir haber, bir gözü yaşlı ana, yırtık babuçlu bebe, ağzı kokan yavrucaklar, burnu sümüklü gençler. bu ne olm lan. atlas deney i yüzünden dağa kaçan insanlar. pis.

''Bilim insanlarının heyecanla beklediği deney, halkta paniğe neden oldu. Avrupa basınına yansıyan haberler göre; deneyde oluşacak karadeliklerin şehri yutmasından korkan Cenevreliler, daha güvenli olduğunu düşündükleri yüksek dağlara çıkıyor.''

http://www.haberturk.com/...cat=210&dt=2008/09/10

hadi bakalım buradan yakalım. biz kafamızda soru işareti olsa bile geyiğimize yapıyoruz, içeriğinide yazıyoruz da bu kadarını harbi beklemiyordum. noluyoruz lan, bu ne olm!!

karadelikten koşarak uzaklaşmaya çalışmak.
dağa kaçmak mesela.
ehehe, ağrı dağın eteğinde.

edit: başlığıma naptınız olm. yüksek yüksek dağlara kaçması diye açmadıydım ben. şarkı olmuş bu nan. bilgi verin çabık[gülücük]
son moda cenevre deneyi.
avrupa 'nın ve dahi tüm dünya 'nın en önemli bilim merkezini bünyesinde bulunduran cenevre'nin insanları teknolojiden ya da fizikten pek anlamıyorlar belli ki. tüm dünyaya virüs gibi bilimsel açıklama yayılırken insan beyni kendine göre çözümler üretmeye devam ediyor. evet efendim, kara delikten kaçmak için yüksek dağlara çıkıyor bu insanlar. kara delik şehri yutarken dağları yutmayacak çünkü. bunu türkiyeliler yapsaydı dalga geçmekten bitap düşmüş olurduk. ama cenevre lan bildigin! insan değişmiyor, evet.