bugün

Önceden mazlum olan cemaat, üniversiteleri adım adım ele geçirmiştir. Önce, öğretim görevlisi olarak sayıları artmış. Sonra da yök kurumunda söz hakkı sahibi olmuştur. Artık öğretim görevlisi olmak için, sadık ve cemaat ehli olmak yeterli bir özelliktir. Bu neden yapılır ? Üniversite'de özel güvenlik ya da polis baskısı, kültürü değiştiremez ama eğitim kurumunu, sorgulama ve soru sormaktan yoksun insanlar yönetirse, o kültür asimile olmaya başlar. Tehlikenin farkında mıyız ?!..
Amerika'nın oyunları bunlar.
yıllarca ezildik edebiyatı yapanlar, üniversiteye alınmıyoruz diyip şeytan olarak gördükleri marksist öğrenci derneklerinden hatta doğu perinçekten dahi destek isteyip bu desteği de alanlar şimdi yemek yedikleri kaba pisliyorlar yazık vallahi bunların ceddi peygamber olsa ne yazar yalancılık, iftiracılık, hazıra konmacılık, kul hakkı yemecilik bunların iliklerine kadar işlemiş!
Cemaat, eğitim sistemi yandaş yetiştirsin diye kullanılan taşerondur ayrıca. Dershanelerin kapatılması, milli eğitimden kızağa sürülmeleri gibi haberler, cemaat'in açtığı yola akp'nin kendi adamları alacağını da gösterir. Bu olduğunda, mazlum ayağına yattıklarında hiçbir fikrin bu kişilere destek olmaması lazım. Taşeron her zaman kovulur; maşa olarak kullanılır.
ha birde şöyle birşey var bilirsiniz başbakan benim kızım türbanlı diye üniversiteye alınmadı dedi tabi gerçek sebebi bu değil öss de sümeyye erdoğan'ın 180 barajını bile geçemeyecek kadar başarısız olmasıydı daha sonra amerikaya gitti ordada doğru dürüst okuyamadı geldi şimdi benim senin vergilerinle aylık 52.000 tl maaş alıyor görevi neymiş başbakanlık danışmanı yaptığı nedir peki?
-kravatın çok yakışmış maşallah babacım.

hala ezildik edebiyatı yapıp üniversiteleri işgal etmeye devam etmeleri ayrı bir olay. bu gürühun eğitime ihtiyacı yok zaten beyinleri ilimi irfanı bilimi fenni kabul etmiyor ki! zamanında bu devlet islamcıları üniversitelere alarak hata etti onlarda dandik eğitim sisteminden yararlanarak bugün üniversiteleri işgal ettiler helal olsun vallahi ne diyelim!