bugün

izmirin karışıyaka ilçesinden avrattan evlat yaptı bıraktı, en son da Ayse hatun önal ile birlikte oldu diye biliyorum. Adam yaşıyor arkadaş. peeehhh
kadından anlamayan adam diye yorumlara maruz kalan komedyen. ulan adamın yaşadığı hayatı ucundan görsek kafayı yeriz, hala yazılanlara bak.
bir kaç çirkin hatunla görülmüş olabilir ama bu adam ayşe hatun önal gibi cansu dere gibi hatunlarla da takıldı, bunlara kara kuru diyebilmek için brad pitt falan olmak lazım.
burada hakkaten anlama kapasitesi kit olan cahil yazarlari gormemizi saglamistir, ulan cirkin diyince siz ne anliyorsunuz, cirkin ama bu kalipta bir komedyen icin cirkin kadin, evet biliyoruz elimizde olsa nefessiz gotururuz de, oradaki kadina burdan biri cirkin diyince hemen kit mantik devreye giriyor karsilastirmalar basliyor, amk mallari ben bu ünde bir komedyen olsam boyle bi kariyla mi vakit kaybederim?
tipsiz ve kısa boylu olmasına rağmen milyon dolarları sayesinde en güzel karıları götürmektedir kendisi. ali ağaoğlu'nun espri yapan versiyonu.

hatırlarsanız cem yılmaz da aynı ali ağaoğlu gibi lüks araba koleksiyonu yapıyordu.
Kadından gayet güzel anlayan ağzı da iyi laf yapan abimizdir. Parası da var , beni yolda görse dilenci muamelesi yapacak olan sülün gibi hatunlar bunun dibinden ayrılmaz.
Napalım amk? Dedirten kişi. Ünlü olup her gün başka mankenle mi takılalım? Sonuçta ciddi olmasa da bir 'ilişki' var. Aptal birileriyle veya en iyi vücuda sahip kadına gerek yok. Zaten hatunlar mis gibi. Takılırsın seversin. Çocuklaşmayın.
memleketimin en çok güldüren insanı.
biri bana cem yılmaz hakan hepcan olayını anlatabilir mi.
götürdüğü hatunlar iyi mi kötü mü kendi bilir ama son yaptığı filmler baya kötü. beni bu ilgilendiriyor.
işinde uzman olan bir kaç ünlüden biri. diğerleri şansa gelmiş gibi.
biletli gösterileri efsane komiktir lakin diğerleri için malesef.
acun'un programına çıktı bir kaç kez.tebessüm bile edemedim.
hele nasreddin hoca ''mayaling'' esprisinde, espri komik olduğu için değil de, ''ingilizce biliyorum'' imajı için gülen kitlesi....
En iyi ve güldüren komedyendir kendileri. Stand up gösterileri her zaman güldürüyor.
bu devirde güçlüden yana olmamış, güçlüye işleyen sisteme kafa tutmuş adam gibi adam.
Yeni filminin fotoğraflarını paylaşan Türkiye'nin en bilgili en eğlendirici adamlarından biri.Yaş geçiyor hacı daha çok film çek.
son zamanlardaki muhalif tweetleriyle, hepimize "hah şöyle, bir duruşun olsun" dedirten komedyendir.
yeni türkiye muhabbetinde ilber ortaylıya destek vererek bir kez daha gönülleri fetheden türkiye nin en iyi komedyeni.
''insanların komik bulduğu ergen'' diyen bazı insanların, espri anlayışını anlamak için entrylerini incelemek yeterli.
tam da bu yüzden olması gerekendir.ülkenin gülen yüzüdür.
ülkenin güleryüzü falan değildir, ne mütevazilik bilir ne saygı. bu ülkenin mizah anlayışını tamamen değiştirdiğide gerçektir, eğer bu adamdan sonraki 2. kaliteli isim varsa o bile bu adamdan rol çalıyodur.
Türkiyede ki tartışmasız en iyi komedyendir. Hatta dönemin espri düzeyini belirledi desek hata olmaz. Tabi tasvir etmediğimiz yönleride vardır.
zeka fiskirmasindan dolayi milleti guldurme krizine sokarak.karin agrisina sokan talk show ve komedyendir.
Kadınlar ve yalanlar üstüne yaptığı tespit tüm okullarda ders niyetine okutulmalı.
sevdiği işte başarı yakalamış nadir insanlardan biri. ailecek izliyoruz
sadece gösterilerin de güldürmüş diğer katıldığı programlar da, konuştuğu her ortamda muhabbeti hiç sarmayan, hatta hiç zeki ve akıllı konuşmayan kişidir. anlamıyorum, bu adama tek kişilik gösterilerin de ne oluyor da beceriyor bu işi. ama ne filmleri güzel, ne katıldığı programlar da akıllı bir adam, ne de üstün bir zeka diyebileceğim bir kişi gördüm. bencilliği de cabası.
Cem Yılmaz hakkında filminde “uyuşturucu madde kullanımına özendirme” suçundan yürütülen soruşturmada takipsizlik kararı verildi.