bugün

carsamba adli apartmanini sel namiyla taninan sel insaatcilik ltd ztd gti dört vites sirketine iyi bir meblag karsiliğinda sattiktan sonra yapilacak eylemlerdir.

efendim bu meblaği iyi yatirimlar ile cogaltmak gerekmektedir. çünkü bildiğiniz üzere hazira everest dagi dayanmaz. sermayeyi cogaltmak için yatirim yapmak gerekmektedir.

bildiğiniz gibi hoplayan gayrimenkul fiyatlari ile esasinda ölü yatirim olan gayrimenkule yatirim yapmak fevkalade cazip görünmekte ve torunlarinizdan küfür yememek için birebirdir. - buralar hep dutlukmuş dedeme dönümü 5 kurusa vermişler almamiş simdi gökdeleneler gögü deliyor ah kafana sicayim dede-

gelgelim dereden su gelene kadar kurbaganin gö.ü - içinizden geldiği gibi noktaya bir harf koyunuz- patladiği için ölme esegim ölme durumu avdet olmaktadir.

döviz fiyatlari iki seksen yattiği için döviz de pek karli yatirim sayilmamaktadir. - gerci bugun hopladi ama olsun-

borsa da kazanmak ise bilmeyenler için - borsa ne lokanta adiydi galiba- borsa da kazanmak pokerde flus royal'in gelmesi yüzdesi ile ayni oldugu için paranizi yatirmayiniz.

repo mepo depo falan filan ise 90'larda ki gibi cazip değildir. traştan bir aktivite olmuştur.

ticaret yapsan bir türlü dükkan kiralari v.b. anasinin nikahi, bir de veresiye yüzünden gümbürdemekte var.

en iyisi catir catir parayi yemek ondan sonra ordunun derelerini satarsin olur biter.

sözün özü: benim de sakalim var benim de gözlüklerim var, ben de deniz gökce olamaz miyim? yoksa sen beni begenmüyürsün?
--spoiler--
carsambayi sel aldi
bir bot aldım havasını aldi
keske almaz olaydim
elim popomda kaldi
--spoiler--
*