bugün

hayırlı günler arkadaşlar...

toplumda derin bir infial yaratma pahasına dış mihraklara hizmet edercesine yürüttükleri provokatif eylemleriyle topraklarımız üzerinde karanlık oyunların piyonları olarak karşımıza çıkan; inançsızlıkları ve vurdumduymazlıklarıyla yeni nesil gençliğin de aklını karıştırıp aileler arasında ahlak erozyonu başlatan, üniversitelerimizde ve özellikle sözlüklerde maalesef ki fink atan ve hiç kimse tarafından dur denilmeyen, no allah no cry yazılı tişörtleriyle sokakta aç ve susuz zavallı hayvanları hor gören, cami önünde toplanmış gariban dilencileri tekme tokat dövüp ellerindeki bira şişelerini cami bahçesine sallayan ve böyle yaparak inançsızlıklarını yani daha da açmak gerekirse allahsızlıklarını perçinleyen ateistlerin; canlı yayınlarda muhalif medya programlarına çıkması ve bu programlarda arka kuliste ceplerine para koyulup "ülkede demokrasi yok, ülke elden gidiyo cumhuriyeti yıkamazsınız!!" falan diye bağırtılıp, milleti galeyana getirmeleridir...

esasında millet diyorum ama bunları kimse izlemiyor ha. kablolu tv'de falan bikaç tane kanalları var altıma sıçıyorum ya adam çıkmış ülkeyi sattılar, toprakları parsel parsel sattılar falan diyor. ulan kalifiye arsa mı bu akoyim dükkan mı satıyorsun, ülke satılır mı lan? insan bi düşünür ya bok atmadan önce; ülkeyi satacak adam bu kadar hizmet yapar mı diye...

bi de genelde o programlarda eğer denk gelirseniz falan dikkatle bakın, rol yaptıkları çok belli oluyor. geçen bi tane izledim, konuşurken önündeki kağıda falan bakıyor hani arkada program başlamadan yazmışlar, bunun önüne koymuşlar, cebine de 50 lira çorba kebap parası koymuşlar, iyice bağır sesin çıksın diye arkadan omzuna dokunuyorlar ama kamera o tarafı çekmiyor. o da garibim ne yapsın allahını kitabını şaşırmış yol parası çıksın diye bağırıyor bilmeden...

valla düşünüyorum da yazık ya, elinizi takkenize koyun be kardeşim hiç mi takkeniz yok!?
(bkz: hiç mi takkeniz yok) *
gerçeği tespit eden dindar veya değil her kesimden insanlara ateist damgası yapıştırma adiliğini yapanlar, ülkenin satılmasından hiç rahatsızlık falan duymayanlardır.
'doğruluk payı var mı acaba' diyerek objektif bakış açısıyla ilgilenmesi gereken insanlar. ayrıca ateist olarak itham edilmeleri de son derece ilginç. ülkenin % 51'i ateist o halde.
- ülke satılıyor falan...
+ falanlı filanlı yani?
- falanlı filanlı ülkeyi satıyollar!!!