bugün

efendim bütün hatunlar yapıyor bunu. bir takıntıdır bizim türk kızlarında soliste yazma olayı. ya peçeteye istek şarkı yazıp bakışırlar ya da yanındaki masaya oturup fotoğraf çekerler sürekli. solist arkadaşımız piçtir o kızı yatağa atar, çakar işine bakar. en doğrusuda budur.
genellemenin anası ağlamıştır. bütün hatunlar yapıyor bunu diye genelleme mi olu?
(bkz: ispatla)
çok bol bulunan kızlardır.
2 hafta sonra 'off barış beni aramıyooo' diye ağlar falan.
neden popülaritesi yüksek erkek sevdası neden?
Back vokal yapan bas gıtarıst karızmasının yanında hıctır.
ispatı kolay olan bir durumdur. canlı müziğe gidiniz ve görünüz.
eli yüzü düzgün olup türkü barda doğru düzgün konuşmayı bilmeyen kekoyla bakışıp göt kalkıklığı yaşayanları var bunların. böyle bir kodlama var gerçekten kadın cinsinde. masadaki erkeğin otoritesini sarsmak için orospuluğuna mı yapıyor acüba. çok kötü kadınlar bunlar. iyyrenç.
Garip bir histir ama ne saçma 20 lerin başında benim de yapmışlığım vardı şimdi gözden düşürücü bir hareket geliyor.adam gözlerinin içine bakarak şarkı söylerse mekanın en ayrıcalıklı olma hissini verirdi.şimdi ise bi kevaşe..
sadece türk kızlarının yaptığı eylemdir. dünyanın başka köşelerinde göremezsiniz. acınası durumdur.
Efendim bizde de var bir tane bundan gitti soliste yazdı çok emek verdi başta favori kız takılmaya çalıştı ama fakülte çocuğu taknayinca elde patladı. Gelip başını omzuna koyup çok hata yaptım demesi yok mu bir de. Kızım cancagizim bak sınıf arkadasimsin bir de ben cakicam kasinma yürü git işine.
Edit: kız bende is olmadığını düşünüyorsa hadi. Tirstim bak simdi.
-alo zeynep nerdesin aliyim seni.
Duty free de çok ucuza satılan kızlardır *
en fazla istek şarkı yazılır.