bugün

izlemeden önce tekrar düşünün derim, çünkü sesler çok ürpertici.

http://youtu.be/bM6vGujeopA
izlemeye devam edemedim. gerçek olma ihtimalinden dolayı.
gerçek olmayan olaydır. reyting içindir.
kış kış cinler kış kış
(bkz: vantrolog)
dehşetle izlediğim videodur. videodaki internet sitesi de çok fena.
Merak edilen görüntülerdir. Bi leptobumuz olmadı ki izleyek.
her hocayım diyeni sorgusuz sualsiz kabul eden düşüncesiz müslümanların suçudur.
kendilerini rezil edenleri seçmeleriyse ayrı bir maharet gerektirir .
güldüren video.
allah'tan içinde başka bir şey konuşmamıştır.
Bunun bizde de çeşitli versiyonları mevcuttur. Kanalı hatırlamamakla birlikte bir ablamız arayan izleyicilere; "şimdi soruyorum bilmem kim oğlu bilmem kim, hmmmm demek öyle" diye başlayıp, telefondaki izleyiciye; "bak böyle böyle diyor" vs şeklinde devam etmektedir. arada denk gelince gülmek için bakıyoruz * bir de ruyanız hayrolsun ablamız vardı böyle bilen bilir *
genellikle kadının içindeki cinlerin gülmeleri beni tırstırmıştır.
Hayır 1 tane de değil he.
telefon görüşmesi bu sonuçta. birileri işletmiş olabilir. kadının yanında başka biri sesini biraz boğaral tuhaf sesler çıkarsa tamamdır.

ha, cin diye bir varlık vardır. ancak bunun cin olduğunu sanmıyorum. korkmadım da nedense. ehehe.
18 yaşından küçüklerin izlememesi gereken videodur. psikolojik travma geçirtebilir.
iki kişi konuşurken araya girilmişse ayıptır.

birisi spoiler versin lo. mobilden açılmıyor videolar. merak ettim şimdi.
kalın kafalı, cahil ve aklının marş motoru bozuk insanları etkilemiştir.
beyaz tv inci siker keklemesinin yanında fıs olan keklemedir, adamlarla kafa bulmuşlar ama ciddi ciddi korkanlar olmuş ilginç.
ateistlerin ibret almasi gereken video. Hala mi inanmazsiniz?
başta bir tür korkunçlu karı şakası sandığım, fakat sonra epey ilginç anların yaşandığını gördüğüm video.
çakma cin videolarına eklenecek bir video daha.
ilginç bir olaydır.
bu da farklı bir versiyonu.
http://www.youtube.com/watch?v=0KNauCBwiHg
bu videoyu seyredipte gerçekten "kadının içindeki cinler konuşuyor" diye düşünen müslümanların olması insanlık için ne kadar da acı bir izlenimdir.

o konuşan ve gülen cin değil olsa olsa goa'uld dur.

meraklısı için;
(bkz: goa uld)

ayrıca bu bakınızı koymazsam uyuyamam;
(bkz: gerçek islam bu değil)
(bkz: ateistler bunu da açıklayın görelim)
tırtığım için izleyemediğimdir. ama merakımı da yenemiyorum. şimdi biri bana bunu korkutmadan yumuşacık bir şekilde anlatırsa sevinirim. Teşekkürler.